Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Şuan bayilerde şimdi git 275 den satıyorlar üstad.
İlla senin anlaşma yaptığın bayiye değil başka bayiye kapıdan gir fiyat sor. Bana göre senin anlaştığın fiyat gayet uygun.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam bu haziranda kapora verirken düzenlenen belge ( https://i.imgyukle.com/2020/09/14/xl6m4N.png ) bayi buna sözleşme der fakat bunun hiç bir hükmü yok her iki taraf için yanlışım var mı?
Bu da https://i.imgyukle.com/2020/09/14/xl6GGe.png ağustos da gelen zamla beraber belgenin fiyat kısmı daksil ile düzenlenip bana iletildi hükmü yok dememin sebebi bu. Şimdi ise en son fırlayan fiyat üzerinden yani 251K + aksesuarlı fiyat üzerinden bu belgeyi yine daksille düzenleyip :) önüme sunacaklar. Bayii burada tamamen kendi çıkarını koruyor bu kadar da olmaz el insaf dedirtecek cinsten bir durum söz konusu şaşkınlık içerisindeyim her an araca bir zam gelecek endişesiyle guruplara, başlıklara bakamaz olduk.
Özetle her iki belge de +Zam ibaresi kullanılmış bu da bayi için istediği fiyatta vermenin resmidir zaten.
Telefonda konuştum bir yere varamadık onlar beni, ben onları anlamadım gidip yüz, yüze konuşacağım satış müdürlerine kadar konuyu intikal ettirmek istiyorum en son düzenlenen belge bu https://i.imgyukle.com/2020/09/14/xl6GGe.png
Şunu sormak istiyorum ilk verilen belgede karşılıklı imzalar varmı? Ikinci belge ise sana sunulan teklif sonuç olarak sen imzalamadın ilk başta.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic aracım yok
Şunu sormak istiyorum ilk verilen belgede karşılıklı imzalar varmı? Ikinci belge ise sana sunulan teklif sonuç olarak sen imzalamadın ilk başta.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen hocam ilk verilen belge de karşılıklı olarak imzalarımız var doğrudur.
İkinci belge de ise belirttiğiniz gibi bana sunulan teklif var telefonda benden okey alıp belgeyi düzenleyip işleme alıyorlar,
Fakat 251K+ aksesuar için benimle anlaşılan bir nokta yok sadece sözde belirtilen fiyatlar var ben bu fiyatları kabul etmiyorum dedim gelip hem danışmanınla hem de satış müdürüyle görüşeceğimi belirttim. Ne değişir bilemiyorum ama bayi burada apaçık kendi çıkarını koruyor bunun önüne geçmem lazım aradaki fiyat umursanmayacak bir fark değil parayı sokaktan toplamıyoruz,
Önerilerinizi dikkate alacağım hocam

Aracınız
Civic aracım yok
Şuan bayilerde şimdi git 275 den satıyorlar üstad.
İlla senin anlaşma yaptığın bayiye değil başka bayiye kapıdan gir fiyat sor. Bana göre senin anlaştığın fiyat gayet uygun.
Haklısınız ama ben 3 aylık bir süreden bahsediyorum bu süre zarfında 2 kez belge düzenlendi şimdi ise bana liste fiyatının çok üstünde bir fiyat sunuyorlar en son düzenlenen belgeyle yarın görüşmeye gideceğim

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaslar bu hafta cumartesi teslim alacagim araci maddi durumdan dolayi alamiyorum almak isteyen arkadaslar bana ulassin 245 bin aksesurarli yalniz sıramı devretme gibi bir durum yok yoksa baskasina verecekler yada galeriye verirler ama ben burdan bir arkadasima nasip olsun istiyorum. Ben o kadae bekledim bana nasip olmadi size nasip olsun. Eco elegance beyaz aksesuarlı

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam inşallah kurban olduğum rabbim size bir kapı açar da aracınızı alırsınız, başkasına devretmek zorunda kalmazsınız
Arkadaslar bu hafta cumartesi teslim alacagim araci maddi durumdan dolayi alamiyorum almak isteyen arkadaslar bana ulassin 245 bin aksesurarli yalniz sıramı devretme gibi bir durum yok yoksa baskasina verecekler yada galeriye verirler ama ben burdan bir arkadasima nasip olsun istiyorum. Ben o kadae bekledim bana nasip olmadi size nasip olsun. Eco elegance beyaz aksesuarlı

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018

Hangı sehır hocam

Aracınız
Mecbur kalmadıkca yeni bir araba almayın arkadaslar cuvalla para verip üstüne rezil olmak akıllı bir insanın işi değil. Arabalarınıza iyi bakın. Daha öncede yazdım gene yazıyorum kimse almasın eskiden bir arabayı en az 7-8 yıl tek elden kullanılırdı. 2. El araclar da tek dikkat etmeniz gereken şey elden ele dolasmamış bir araba olması ve sahibine dikkat etmeniz gerisi inanın önemli değil.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet daha öncede ilettim bayiler fabrikadan bayi kar marjından feragat ettikleri için %80 ötv dilimine girmiyor araçlar.
Bunun yerine esnek fiyat politikasına da fabrika ses çıkarmıyor. Hatta Honda Türkiye arayıp bayi bana bu fiyatı verdi deseniz de bir sonuç çıkmıyor.
Bir süreçten geçiyorum geçsin bu süreci atlatayım, bir konu başlığı açıp detayları ile yazacağım.
Hocam açıkçası yazacağınız şeyi merakla bekliyorum

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Buda bayiden ilan sıfır km araç 12 km olunca 2.ele düşmüş. Fiyat 260
Bak sen şu işe, yapılana ne denir takdir sizin sıfır liste 218 mı?
Sıfır araba bulamıyoruz diyenler araç bayide?

Ekli dosyalar

• 20200917_052408.jpg
    20200917_052408.jpg
    96.5 KB · Görüntüleme: 199
Geri