Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Elegance 230 bandıne girerse excutive 280 bandına gider, bu fiyat farkı ile excutive satiısta zorlanır. kimse iki 50.000 tl excutive para vermez ,.Tahminim her ikiside % 80 otv dilimine girer yada yılbaşına kadar ufak zamlarlal iadere ederler.Honda çalışanda geçenlerde yılbaşına kadar böyle devam edebilir demişti ama kesin değil ötv dilimine atlarsa honda ile yollarım ayrılır herhalde
100 TL zam gelse bile exe %80 giriyor bence her ikisini de %80 ilk dilime getirebilirler

Aracınız
Civic FC5 2019
Dolar 7.50lerde tutunabilirse Bi ihtimal gitmeyebilir ama dolar 7.70 olursa ki 20kuruş demek elegance için 30 bin dolar gibi düşünürsek 6000 fark yapar. Eğer tekrar 7.70e gelirseyüzde seksenlik dilim kaçınılmaz olur maalesef

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Burada hepimiz biliyoruz ki liste fiyatı üzerinden bayiden araç satın alamıyoruz. Birçoğumuz o fiyatlardan almayı bekledi ama bugüne kadar bir sonuç alanda bu forumda göremedim. Haziranda temmuzda ortaya laflar attılar ötv indirimi olacak araçların fiyatları ucuzlayacak vs vs.. Ben hiçbirine inanmadım çünkü kur bu şekilde arttığı sürece senin yerli kaynaklarınla üretmediğin birşeyin fiyatı artmaya mahkumdur çünkü girdi maliyetleri diye birşey var ve kimse 100 lira verip aldığı birşeyi fiyatı ucuzladı diye 90 veya 80’e vermez. Hatta o paraya vereceğime aracı yakarım der gerekirse kuru ekmek yer yine satmaz. Şuan neredeyse tüm bayilerde araçların üzerine aksesuar adı altında toplamda 7 bin etmeyecek şeyleri 30-40 bine zorla satarak araba satmaya çalışıyorlar. Önceki sayfadaydı herhalde araç olsa 230 gibi bir rakama veriyormuş herhalde elinde aracı olsa Ankara Efe ama onun dışında ben 245’den aşağı elegance ecolar için fiyat duymadım. Sahibinden.com’da 245’den elegancelar 250’den sonrada eco elegancelar başlıyor. İmkanı ve almak isteyenler beklemesin alsınlar ekim fiyat listesi açıklandığı an ötv’ye girmese bile en 270 olacak. Kimse 20 bin fazladan vermesin.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bence şuanda elegance ve exe nin bu fiyatlarda olması etik deil megane icon 365 bin tl olmuş yani gerisini honda düşünsün

Aracınız
Civic FC5 2017
aynen öğle honda şuan çok ucuz kaldı garip bir durum
şaka bir yana şöyle bir fıyatlara baktım sanırım bizim araclar teneke olmuş hocam Renault karın hepsi cok fahiş bir sekılde 250 300 bandında bizim aracların en fulleri bile o fiyatlarda değil bu piyasayı anlamak gerçekten çok zor olmaya başladı reno arabasının filo arabasının bu denli şekilde pirim yapması çok ilginç ...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
şaka bir yana şöyle bir fıyatlara baktım sanırım bizim araclar teneke olmuş hocam Renault karın hepsi cok fahiş bir sekılde 250 300 bandında bizim aracların en fulleri bile o fiyatlarda değil bu piyasayı anlamak gerçekten çok zor olmaya başladı reno arabasının filo arabasının bu denli şekilde pirim yapması çok ilginç ...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

eğer honda durumun farkındaysa ya marka algısını düşürür bu düşük fiyat politikası bu sefer ilgi azalır . Ekim başı iyi bir zam ve ötv dilimine girmeli yoksa bu iş böyle olmaz çünkü her araç alan prim yapacak diye alıyor aracı rezil olsun diye deil honda yı anlamak mümkün deil

Geri