Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2017
ÖTV düzenlemesinin ertesi günü araç için kapora bırakmıştım. Aracımı teslim aldım. Elegance Eco için zorunlu aksesuarlar ile birlikte 286 bin üzerinden Honda Marmara ile alışverişi tamamladık. Kuruş indirim yapmadılar.
aracınız hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin. güzel günlerde kullanın.

Aracınız
Civic FC5 2021
aracınız hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin. güzel günlerde kullanın.
Teşekkür ederim. İstediğim ve sevdiğim bir araç olduğu için aldım. Ancak telefonunu açan her bayi neredeyse aynı fiyatı verdi ve araçta uygulanan benzer işlemleri söyledi. Herhalde bayilerin bir WhatsApp grubu var, oradan anlaşıyorlar. :) Honda Türkiye bayilere gayri resmi bir şekilde liste fiyatı dışında fiyat önerisi sunmuyordur umarım.

Aracınız
Civic FC5 2019
ÖTV düzenlemesinin ertesi günü araç için kapora bırakmıştım. Aracımı teslim aldım. Elegance Eco için zorunlu aksesuarlar ile birlikte 286 bin üzerinden Honda Marmara ile alışverişi tamamladık. Kuruş indirim yapmadılar.
Öncelikle hayırlı olsun... Ötv indirimi öncesi liste fiyatı 318 bin tl iken bayi satış fiyatı yine 265-275 bin tl lerde idi... Demek sistem böyle otomotiv sektöründe...

Aracınız
Civic FC5 2020
FİYAT LİSTESİ GÜNCELLENİYOR SİTEDE....

Pay Me Kim Kardashian GIF by GQ

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Dün Damlaya gittim.İçeride araç var ama hepsi satılmış,bu yüzden fiyatta yok.Ekim ayı sonunda veya Kasım başında yeni kasa araçlar satışa sunulacak denildi.Hatta Accord'un16-17 Ekimde lansmanı varmış.Bir arkadaşıma muhtemelen bu yoklukta sarı siteden 3-5 binde civic alacağız.

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Fiyatlar güncellenmiş City zamlanmış civic yeni kasa gelene kadar fiyatları değişmeyecek muhtemelen

Geri