Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Yine bir ahlaksızlık ile karşı karşıyayız.
Çok ilginç bir şekilde, çıplak fiyatı 149.900 olan eco elegance, yani 5 paket sigara kadar şu dolar kuruyla zam almaması çok ilginç. Bilerek liste fiyatını %80 ÖTV li güncellememişler. Şu tarlada bulunan civic haberleri yüzünden bunu yapmadıklarını düşünüyorum. Yoksa sadece dolar kurundan bile çoktan bu bilime girmesi gerekiyordu.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yine bir ahlaksızlık ile karşı karşıyayız.
Çok ilginç bir şekilde, çıplak fiyatı 149.900 olan eco elegance, yani 5 paket sigara kadar şu dolar kuruyla zam almaması çok ilginç. Bilerek liste fiyatını %80 ÖTV li güncellememişler. Şu tarlada bulunan civic haberleri yüzünden bunu yapmadıklarını düşünüyorum. Yoksa sadece dolar kurundan bile çoktan bu bilime girmesi gerekiyordu.

Başkan

Kızma yaaa alıştık artık Honda’nın bu tutumuna şu yeni kasayı bir göreyim beğenmez isem hayırlı işler dilerim ilk baharda kendi adıma konuşuyorum bakalım o zaman mevlam neyler neylerse güzel eyler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FC5 2017
Başkan

Kızma yaaa alıştık artık Honda’nın bu tutumuna şu yeni kasayı bir göreyim beğenmez isem hayırlı işler dilerim ilk baharda kendi adıma konuşuyorum bakalım o zaman mevlam neyler neylerse güzel eyler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
google arama motoruna zorunlu aksesuar yazın çıkan sonuçların %99 u hondaya ait. celladına aşık olmuş bir milletiz. şahsen dürüst ticaret yapmayanlarla kendi çıkarıma da olsa alışveriş yapmam.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Bugün Citroen'in 0 faiz reklamıyla karşılaşmam sonrası eve dönerken Citroen bayiine uğradım. C5 Aircross 1.5 dizel Shine Bold için 480 bin TL diyorlar :)

Geri