Bazi radyo kanallari çekmiyor

Aracınız
Ekranın üst tarafınfa TA ve TP harfleri çıkıyot bununla bir alakası var mı acaba. Bit sürü kanalı çekmiyor. Ayrıca Note 2 telefonumu akıllı telefon bağlantısı yapadım ve servise sordum. Telefonun eski dediler ve bir uygulama var ama Türkiyede yok yabancı ülkelerde var dediler. Organize olup bizimde bu arabaya pata verdiğimizi hatırlatalım diyorum. Destek bekliyorum yetkili servisleri sıkıştıralım

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bahsettikleri uygulama Android Auto olsa gerek. Evet Türkiye play store da yok ama googleda ararsanız nasıl yüklenebileceğini kolayca bulursunuz. O sayede telefondaki uygulamaların bir kısmı araç ekranında çalışabiliyor. Harita, müzik, telefon, whatsapp gibi.

Aracınız
Aracınız
Ben şu linkteki kullanıyorum.
http://www.apkmirror.com/apk/google...auto-2-4-722904-release-android-apk-download/
Apk mirror sitesini biliyorum, sizin linke tıklamadım. Dışarıdan apk yüklemek her zaman risklidir. Yüklenen uygulamanın ne olduğunu bilemezsiniz. O yüzden güvenilir kaynak bulmak önemli. Sizin link güvenilir değil anlamı çıkmasın sadece benim bilgim yok.

Aracınız
Bu arada uygulama bu değil. Bu honda link uygulaması. Denemiştim, giriş yapmak içim şasi numarası istiyordu galiba. Sadece amerikada satılan arabaları kabul ediyordu. Bizim şasiler ile çalışmıyor maalesef.
Ankara da bir yetkili servis çalışanı bana uğra ben halederim senin telefona uygulamayı indirir nasıl kullanılacağını gösteririm abi dedi yarın ona uğrayacam

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri