Benzin gösterge sorunu

Ad Soyad
Erkan Kavak
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar
Aracımda başıma gelen sorun benzin göstergesi çeyrek deponun az bir miktar üzerinde iken aldığım 200 TL lik benzinle fulle yakın gösteremeye başladı ve yaklaşık 1 aydır sürekli fulle yakın gösteriyor içerisine fazla yakıt koyamıyorum ne olduğunu bilmediğim için.. yardımcı olursanız sevinirim

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
şidi fc5 lerde modül yoksa lpg giderken bile benzin göstergesi düşer. benzin göstergesi eger full veya yakınsa eger benzin göstergesi düşeyecektir. mesela benim benzin depom dolu olmasına ragmen sanki boşmuş gibi gidilecek km değeri 0 gösteriyor. bu bir sorun mu değil. ama içim rahatlasın diyorsanız biraz benzinde kullanın aracı depo içindeki yakıt azalınca düşmeye baslayacaktır

Ad Soyad
Erkan Kavak
Aracınız
Civic FC5 2017
şidi fc5 lerde modül yoksa lpg giderken bile benzin göstergesi düşer. benzin göstergesi eger full veya yakınsa eger benzin göstergesi düşeyecektir. mesela benim benzin depom dolu olmasına ragmen sanki boşmuş gibi gidilecek km değeri 0 gösteriyor. bu bir sorun mu değil. ama içim rahatlasın diyorsanız biraz benzinde kullanın aracı depo içindeki yakıt azalınca düşmeye baslayacaktır
Cok teşekkürler deneyeceğim bakalım

Ad Soyad
Erkan Kavak
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar.. yukarıda yazdığım sorunla ilgili araca öncelikle benzin aldım 135 TL lik aldı içerisine pompa attı öncesinde dolu gösteriyordu ve yaklaşık 1 hafta 70 km kadar benzinde kullandım bı hareket olmadı şu anda biraz düşüş oldu emin olamadım şamandıra da sorun var ya da yok

mturker

Özel Üye
Merhabalar.. yukarıda yazdığım sorunla ilgili araca öncelikle benzin aldım 135 TL lik aldı içerisine pompa attı öncesinde dolu gösteriyordu ve yaklaşık 1 hafta 70 km kadar benzinde kullandım bı hareket olmadı şu anda biraz düşüş oldu emin olamadım şamandıra da sorun var ya da yok
Hocam sizin bir sorununuz yok, Sadece deponuz full o yüzden LPG de kullandıkça düşmüyor.

Honda madness

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Böyle birşey deneyen oldu mu yada bilgisi olan var mı arkadaşlar.

Sonradan lpg dönüşümlü Fc5 aracımda da LPG de kullanmama rağmen benzin epey bir düşüyor. Çeyrek depodayken 250 TL civarına fulleniyor.

Geri