Benzin - Lpg Problemleri ve Çözümleri

Merhaba Arkadaşlar;

Özellikle bu durum Lpg li aracı olanları yakından ilgilendiriyor.

Hepimizin yakındığı arac lpg de iken sadece benzin de kaç km kaldığını görüyoruz araç lpg de çalışmaya devam ederken benzin göstergesinin sürekli düşmesi canımızı sıkıyor.

Çözümü ise eğer aracını ECO mod ise ( bunu anlamak için kaputu kaldırın ve hava filtresinin arkasında tenis topundan biraz daha büyük yuvarlak bir malzeme var. İse ecodur ) servisler ücretsiz olarak modul takmaktadır ve sorunsuz olarak çalışmaltadır.

Eğer araç ECO değil ise 150TL ye bu sorunu giderebiliyorsunuz.

Ynt: Benzin - Lpg Problemleri ve Çözümleri

FB7 kasa civicler için parça ücretsiz takılmaktadır. Honda Türkiyeyi arayıp en yakın servis için randevu alabilirsiniz. Veya en yakın servise gidip doğrudan da hizmet alabilimisiniz sorun. Ben ilk taktıranlardanım Honda Türkiye üzerinden işlem yapmıştım.

[quote author=mehmetzengin link=topic=244.msg2501#msg2501 date=1395466145]
FB7 kasa civicler için parça ücretsiz takılmaktadır. Honda Türkiyeyi arayıp en yakın servis için randevu alabilirsiniz. Veya en yakın servise gidip doğrudan da hizmet alabilimisiniz sorun. Ben ilk taktıranlardanım Honda Türkiye üzerinden işlem yapmıştım.
[/quote]

Servis çalışanı bir arkadaşım eco modellere sadece ücretsiz taktıklarını söledi. Ben onun yalancısıyım :)

Simdi sen yazinca aklima geldi. Lpg kiti takili alinanlar icin gecerli. Sonradan kendin taktirdin ise degil.

Geri