Biri bilerek aracımı çiziyor nasıl bir kamera önerirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2021
Biri bilerek aracımı çiziyor kaç defa oldu. Birde arka tampon falan sürtülmüş. Anormal derecede çok fazla sorun yaşıyorum.
Sürekli ve uzun süre kayıt yapabilen mümkünse aracın sol ve sağ tarafını da gören bir sistem öneriniz var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Ad Soyad
İlhami akbulut
Aracınız
Civic FC5 2019
Nasıl birşey? Araç park halindeyken görüntümü aliyor

İsterseniz park halinde iken kayıt hızlı çekim kayıt alabiliyor, yada park modunda kayıt almadan sabit durup darbe sese duyarlı olup 1 dakika kadar kayır alıyor. Her iki modu da denedim, akü açısından sorun yaşamadım, 3 aydır kullanıyorum, Hepsiburada. Com dan aldım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
İsterseniz park halinde iken kayıt hızlı çekim kayıt alabiliyor, yada park modunda kayıt almadan sabit durup darbe sese duyarlı olup 1 dakika kadar kayır alıyor. Her iki modu da denedim, akü açısından sorun yaşamadım, 3 aydır kullanıyorum, Hepsiburada. Com dan aldım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Harika birşey ozaman, link verirmksiniz yada tam modeli

Aracınız
Civic FB7 2015
Ben birkaç hafta önce 70 Mai a800s modelini alıp taktım. Arka için de uyumlu kamerası alınabiliyor. Ancak park halinde kayıt için bir de park kitini almak gerekiyor. Park halinde time laps (saniyede 1 kare çekim) modunda çalıştırırsanız 1 gün civarında kayıt alıyor. Akü yeni ve performansı iyi ise daha uzun kayıt alabilir. Bendeki akü 55Ah, akü gerilimi 11.6 Volta düşünce park kiti kamerayı durdurup aküyü koruyor. Time laps modunda yalnız ön kameradan kayıt alıyor. Sürekli video kaydını park halinde denemedim. Kameranın tek olumsuz tarafı kapasitörlü değil pilli olması. Ayrıca düşük ışıkta performansı iyi olsa da gece görüşü olsa daha iyi olurdu. Bir de park modunda acil durum kaydı darbe veya sarsıntı durumunda devreye giriyor. Hareket sensörü olsa daha iyi olurdu. Fiyat/performans olarak ben bu modeli seçtim ancak birkaç ay önce neredeyse aynı paraya viofo almayı tercih ederdim. Maalesef fiyatları uçuk durumda şu an.

Son düzenleme:
Ad Soyad
İlhami akbulut
Aracınız
Civic FC5 2019
Geri