BlackRS_fc1

akif

0
Aracınız
Selamlar tekrardan karşınızdayım :giggle:
Bugün amatör olarak araba videosu çektim. Bu seferki efektli müzikli geçişli bir şey oldu :)
Video cep telefonu ile çektim. Daha stabil çekimler yapabilmek için "Feiyu tech" markasının gimbalını aldım. İlk defa denedim bu ürünü de
Maşallah Allah nazarlardan korusun, aynaları da kırmızı renk kapak takarak ya da abartı olmasın derseniz kırmızı şerit çekerek hareketlendirir seniz daha hoş olur sanki :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ama malesef Amerika'da ki siler rs lerden hem daha dolu hemde 25 bg daha güçlü fabrikasyon olarak tork da keza daha yüksek.peki neden bizim araçlarda 182 bg var Amerika'da ki gibi 207 bg Lik olabilirdi aslında güney Amerika'daki modellerde de arabalar dolu ama ekranları çok kötü resmen yok gibi
Rs ler aslında bildiğiniz Sİ dır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Ama malesef Amerika'da ki siler rs lerden hem daha dolu hemde 25 bg daha güçlü fabrikasyon olarak tork da keza daha yüksek.peki neden bizim araçlarda 182 bg var Amerika'da ki gibi 207 bg Lik olabilirdi aslında güney Amerika'daki modellerde de arabalar dolu ama ekranları çok kötü resmen yok gibi

Japonlar genelde Amerika pazarına özel araba çıkartmaya bayılıyor. SI larda o pazara özel araçlar. Motor aynı da olsa ufak tefek guclendirmeler var bizim RSlere göre o yüzden de ürettiği güç daha yüksek

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Japonlar genelde Amerika pazarına özel araba çıkartmaya bayılıyor. SI larda o pazara özel araçlar. Motor aynı da olsa ufak tefek guclendirmeler var bizim RSlere göre o yüzden de ürettiği güç daha yüksek

bu ıntercooler farkı var sanırım. hocam yada turbo mu değişik

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Yazılım farkı vites farkı bildiğim kadarıyla tüm Sİ lar manuel. Turbo yoktu FB6 da 2.4 motor vardı şimdi 1.5 . RS aldımı manuel olacak bildiğiniz yavru typer gibi bişey onlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Malum bu dönemde çok fazla dışarıda vakit geciremiyoruz ama ona rağmen son yaptığım mod ile karşınızdayım
Önce jantlarimizi aldık, jant genişliğine uygun lastigimiz fabrikadan sipariş ettik ve bu hafta başında geldi. (1421) üretim. 235/40/18.
Dünde montajını yaptık.
Orjinal RS jantlarina göre yeni kombinasyon camurlugu doldurdu.
Lastik kesit oranı 50 den 40 düşse de taban 215 den 235 e çıktığı için konfor kaybı hissedilmiyor. Taban genişliği arttığı için performanslı kalkışlardaki sarma azaldı.
Genel görünüm ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum, olumlu olumsuz açığım. IMG_20210430_101539_669.jpegIMG_20210429_123432.jpeg

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
@gkhnbkkl Hocam araç ateş ediyor gerçekten. Çok emek sarfettiğinizi görüyorum. Nazar değmesin maşallah parmak ısırtan cinsten olmuş.

Jantlar inanılmaz. Gerçekten inanılmaz duruyor. Çok beğendim. Markası vs. nedir ? Tanesi kaç kg ağırlığındadır acaba ? Lastik markanız nedir ?

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız gerçekten çok güzel gözüküyor. Ateş ediyor resmen. ?️:cool:

Ayrıca 17' rs jant + lastik ağırlığı sonrası yeni 18' jant + lastik ağırlık farkını ve yeni jantın marka model bilgilerini paylaşırsanız sevinirim.(y)

Geri