Bodykit Düşünceleriniz neler ? :)

Aracınız
Fiberse hiç düşünme bile. Plastik bu fiyata, hemde boyalı, çok zor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Aziz Özcan

Hocam linkteki kit fiber diye biliyorum, @Martenzit61 arkadaşın da dediği gibi fiberse hiç düşünme.

Trust

0
Aracınız
Benim montji yapan çocuk ile bugün görüştüm dolar in uçması sebebiyle 200 yakın zam gelmiş hatta önceden fiyat verdiği kişilerle sıkıntı yaşamış .şimdi bu fiyata bakılırsa hiç de samimi gelmedi bu body kit.

Aziz hocam santiyeden kesinlikle kurtulduğuna eminsen yaptır bak yoksa çok üzülürsün
Şaka bi yana plastikten şaşma ben benim kiti carptigim yere fiberle dalsaydım ne varsa elime almıştım

Merhaba arkadaşlar ben Bursa'da oturuyorum ve bu Adam'ı Aradım ürünü Aldım sem tunigin fiberciside Bursa'da üretim yerine gitim gördüm gayrette ıyı işçilik yapıyorlar abim 5 Yıldır fiber Kıt kullanıyor sorun yaşamadı ben o Yüzden fiber tercih etim sizler kararı verirken fiberim plastık mı ılk bas bunun kararını verdıkten sonra uygun ürün arayın derim bu satıcının fiberi hem esnek hem kalıteli ben tavsiye ederim

Merhaba arkadaşlar ben Bursa'da oturuyorum ve bu Adam'ı Aradım ürünü Aldım sem tunigin fiberciside Bursa'da üretim yerine gitim gördüm gayrette ıyı işçilik yapıyorlar abim 5 Yıldır fiber Kıt kullanıyor sorun yaşamadı ben o Yüzden fiber tercih etim sizler kararı verirken fiberim plastık mı ılk bas bunun kararını verdıkten sonra uygun ürün arayın derim bu satıcının fiberi hem esnek hem kalıteli ben tavsiye ederim
Bursada kim yapiyor kardes. Direk satiyormu.

Geri