Böyle bir durumda radar cezası yermiyim?

Aracınız
Civic FC5 2018
252483

ARKADAŞLAR OLAY PAİNT YETENEKLERİMLE ANLATTIĞIM GİBİDİR. ÇOK HIZLI GEÇTİM BENDE SUÇLUYUM FAKAT BENİM YÖNÜMDE RADAR İŞARETLEMELERİ YOKTU. CEZA GELECEK OLURSA İTİRAZ EDEBİLİR MİYİM?

S

Silinen üye 20336

Guest
E-devletten aracın plakasına göre bakabilirsiniz ceza yazılmış mı diye. Bazen olaydan bir kaç dakika sonra E-devletten ceza görüntülenebiliyor.

Benim fikrim sizin şeritteki araçları dikkate almıyorlardır. Alsalar da fotoğrafınızı çekmeleri pek kolay olmaz çünkü diğer şeritteki araçlar size siper olabilir.

Ancak ceza gelirse ödemekten kurtulmak mümkün olmaz bence. Seyyar levha vardı sen görmemişsin derse nasıl ispat edeceksiniz? Aracınızda kayıtta bir kamera var mıydı?

Geçmiş olsun. İnşaALLAH ceza yazılmamıştır...

Aracınız
Bazı radar cihazları çift yönlü oluyor. Ancak kroki tarifinize göre radar aracı yola göre ters duruyor. Yani giden araçları algılayamıyor. Ben ceza yediğinizi sanmıyorum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Bazı radar cihazları çift yönlü oluyor. Ancak kroki tarifinize göre radar aracı yola göre ters duruyor. Yani giden araçları algılayamıyor. Ben ceza yediğinizi sanmıyorum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
evet aynen öyle radar yan şekilde dursa iki şeridi de alır felan diyenlerde olmuş başka yerlerde de. fakat bu radar direkt olarak ters şeridime bakıyordu. yan felan durmuyordu

Geri