Civic FC5 BOYANIN KORUNMASI HASSASLIK

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar herkese sağlıklı günler dilerim. Yaklaşık bir ay önce arabamızı aldık. Kapalı garajda duruyor. Kozmik mavi renginde. Boya konusunda hassasım. Aracın parlaklığını seviyorum. Forumda gördüğüm kadarıyla çoğu kişi çizikten şikayet ediyor. Ben bir sorun yaşanmadan önlem almak istiyorum. Aracın boyasını nasıl koruyabilirim. Seramik kaplama var aklımda ama tavsiye edenler olduğu kadar önermeyenler de var. Kafam çok karıştı. Bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan yaptırmalı mıyım? Yaptırmalıysam nelere dikkat etmeliyim? Fiyat bandı normalde ne kadardır?(1500 tl fiyat verdi iki yere sordum) Bu soruların cevaplarını arıyorum. Şimdiden cevap verenlere teşekkür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar herkese sağlıklı günler dilerim. Yaklaşık bir ay önce arabamızı aldık. Kapalı garajda duruyor. Kozmik mavi renginde. Boya konusunda hassasım. Aracın parlaklığını seviyorum. Forumda gördüğüm kadarıyla çoğu kişi çizikten şikayet ediyor. Ben bir sorun yaşanmadan önlem almak istiyorum. Aracın boyasını nasıl koruyabilirim. Seramik kaplama var aklımda ama tavsiye edenler olduğu kadar önermeyenler de var. Kafam çok karıştı. Bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan yaptırmalı mıyım? Yaptırmalıysam nelere dikkat etmeliyim? Fiyat bandı normalde ne kadardır?(1500 tl fiyat verdi iki yere sordum) Bu soruların cevaplarını arıyorum. Şimdiden cevap verenlere teşekkür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracınız hayırlı olsun. Komple folyo kaplatabilirsiniz. Fiyat 3000 de derler 15000 de derler. Malzeme ve işçiliğe göre değişir. Ankara da detealing dükkanı veya vintage detailng var görüşüp fikir ve fiyat alabilirsiniz. Seramik 3 yıllığı var 1 yıllğı var . Uygulandıktan sonra her yıkamada kullanılması gereken şampuanı v.s ayrıdır.
Yani anlatmaya çalıştığım isim kaplama ya da seramik olsun hepsi kalite kalite. İmkana dayalı olarak şeffaf kaplama boya koruma ve parlaklık anlamında tavsiyemdir.

Geri