Braket

Arkadaşlar aracım 2004 LS ön tampon tırnakları kırılmış sürekli çıkıyor yeni braket alacam lakin iki farklı türle karşılaştım yardımcı olur musunuz hangisi? Image1528454207.278032.jpgImage1528454218.787563.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=14399]hKartal24[/MENTION] Braketi görerek aldığınız yere de aracı göstererek almanız en doğrusu.

[MENTION=14399]hKartal24[/MENTION] Braketi görerek aldığınız yere de aracı göstererek almanız en doğrusu.

Özelden mesaj attım ama mesaj kutun dolu gönderilemedi tam olarak şöyle dedim

Hayırlı geceler hayırlı kandiller reis Çankırı da ikamet ediyorum burda Honda dan anlayan usta yok geçen sanayiye gittim hoparlör ayarlatmaya teyp yandı sis farının biri yanmıyordu sigortayı yeniden bağladı bu sefer de farları açınca araç içi gösterge ışıklarında düşüş oldu soluklaştı WhatsApp aracılığı ile seninle görüşme imkanım var mı bana yardımcı olur musun resimleri atsam

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Özelden mesaj attım ama mesaj kutun dolu gönderilemedi tam olarak şöyle dedim

Hayırlı geceler hayırlı kandiller reis Çankırı da ikamet ediyorum burda Honda dan anlayan usta yok geçen sanayiye gittim hoparlör ayarlatmaya teyp yandı sis farının biri yanmıyordu sigortayı yeniden bağladı bu sefer de farları açınca araç içi gösterge ışıklarında düşüş oldu soluklaştı WhatsApp aracılığı ile seninle görüşme imkanım var mı bana yardımcı olur musun resimleri atsam

Mesajı kutusunu boşalttım mesaj atabilirsin, Braket konusunda buradan servisten alıp yollayabilirim ancak usa yok demişsin montajını nasıl yaptıracaksın?

Mesajı kutusunu boşalttım mesaj atabilirsin, Braket konusunda buradan servisten alıp yollayabilirim ancak usa yok demişsin montajını nasıl yaptıracaksın?

Bende bilmiyorum abi şimdi sanayiden çıktım sağ sisin kablosunu klipsle bağladı bide arka hoparlör kablosunu bağladı 70₺ aldı ben anlamıyorum hepi topu 15 dk sürdü artı araçtan da anlamıyorlar teyp yanıyordu az kalsın

Geri