Bu civic'i almak üzereyim ama...

Aracınız
Arkadaşlar araç Çorum da.
executive modeli 8000km
LPG takılı 2014 model
galerici değil sahibinden söylediğine göre gr hata boya değişen çizik yok
fiyat 67000TL

Daha önce civic sahibi olmadım. Önceki aracım Opel astra 1,3 cdti 111. yıl sedan dı. Civic kadar donanımı yoktu ama uzun yolda müthiş cimri bir araçtı.km de 17 kuruşu 110km hız sabitle yakaladığım çok oldu çünkü 6 ileri vitesti. Kış aylarında evimle işim arasında dar mahalle yolundan dolayı sadece 1. ve 2. vites kullanabildiğim için 28-29kuruşa çıkıyordu. Civicle özellikle kışın aynı şartlarda nasıl bir değer yakalırım çok merak ediyorum... Donanımına gerçekten hayran kaldım, C5 gibi güya D sınıfı bir araçta bile olmayan xenon far standart. Koltuk ısıtma geri görüş de aynı şekilde. Ne dersiniz fiyat sizce nasıl? Civic almayı kesin düşünüyorum ama sizce doğru araç bu mu? yardım ederseniz çok sevinirim...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@muratogretmen25

Önce bende bir kaç soru sorayım :)

Araç makyajlı kasa mı, ne renk, otomatik vites mi, lpg li model mi?
Şu an bayilerde kampanya var sıfır araç için fiyat aldınız mı?

S.a çorumdaki arabayı ilanda gördüm plakaları kapatmış ilanda tlf numarası yok.Araştırın sorun öyle gidin bence.

Aracınız
hocam exu. olduğuna göre makyajlı kasa..bu fiyat gayet makul bence yakıt olarak da bende aynısı var dun lpg yı doldurdum 17.9 kr yakmıs..beklentilerini rahatlıkla karsılayacağını umuyorum..hayırlı olsun simdiden..

Aracınız
hocam exu. olduğuna göre makyajlı kasa..bu fiyat gayet makul bence yakıt olarak da bende aynısı var dun lpg yı doldurdum 17.9 kr yakmıs..beklentilerini rahatlıkla karsılayacağını umuyorum..hayırlı olsun simdiden..otomatıkktir ins bu arada..:)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Elagance ve Executive arasında 10000 TL oluşturacak bir donanımfarki pek görmüyorum, hatırladığım kadarıyla arasındaki farklar anahtarsız olması, deri koltuk, bir de park sensörü. bunlar senin için olmazsa olmaz değilse hocam elangance donanımlı alabilirsin. hatta 2012 lerde katlanır aynalar ve park sensörü standart :) tabi bu benim fikrim arkadaşlar da düşüncelerini belirtirse senin için biraz yol gösterebilir. Mesela benim için deri koltuk ve anahtarsız giriş çok gerekli bir standart değil açıkçası. :)

Aracınız
Elagance ve Executive arasında 10000 TL oluşturacak bir donanımfarki pek görmüyorum, hatırladığım kadarıyla arasındaki farklar anahtarsız olması, deri koltuk, bir de park sensörü. bunlar senin için olmazsa olmaz değilse hocam elangance donanımlı alabilirsin. hatta 2012 lerde katlanır aynalar ve park sensörü standart :) tabi bu benim fikrim arkadaşlar da düşüncelerini belirtirse senin için biraz yol gösterebilir. Mesela benim için deri koltuk ve anahtarsız giriş çok gerekli bir standart değil açıkçası. :)

aslında haklısınız ama benim bulduğuma km ve model olarak yakın olan elagance olanlar 4-5bin TL fark var ediyor. Yani 2014 olarak bakarsak temiz ve tüplü elagance ler de yaklaşık 62000TL civarı...

mengu

0
Aracınız
Hocam deri koltuğu 2 kez düşün, yazın illa kılıf vs bişeyler örtçeksin üstüne....

mengu

0
Aracınız
Şortla yaz sıcağında etleri yapışıyo insanın ıyy

Geri