bu gün hondama hasar verdim. yorumlarınızı alayım arkadaşlar.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Herkese merhaba,

Bu gün talihsiz bir olay yaşayarak maddi hasarlı kazaya karıştım. Zibidi bir arkadaş sağolsun ayna kullanmadığı için böyle şeyler oldu. Suçlu olduğunu kabul etmedi polis çağırdık. Sizden konu hakkında tarafsız olarak yorumlarınızı rica edeceğim.

geçmiş olsun. Video gizlidir diyor. İzleyemedim.

Tüm ülkemize başsağlığı dilerim.

Sizin kazanız da yorum yapmaya taraflı olmaya hiç gerek yok. Olay gayet net sizin ve suçunuz yok. Kamera olmasaydı tabi olay farklı olurdu oda ayrı bir mevzu.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=964]maksu[/MENTION] Hocam geçmiş olsun, %100 karşı taraf suçlu, kural dışı yola giriş, şerit ihlali, en soldan sağa dönüş her türlü falso var.
Yalnız kamera görüntüsünü delil olarak kullanmak isterseniz öncesinde movie maker da sesini kısarak tekrar kayıt edin, bir de kayıt kameranız hangisi görüntüsü güzelmiş?

Trust

0
Aracınız
Geçmiş olsun.
Kaza anında sinyal kullanan bir arkadaşa benziyor. Normal de gerek duymuyor sanırım. Aynadan baksa bile kör noktaya denk gelmiş onunda görmesi mümkün gibi görünmüyor.

Son düzenleme:
Aracınız
Cana geleceğine mala gelsin derler , tekrardan geçmiş olsun demekten başka bişi bırakmamış sağolsun [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] :D

Aracınız
Yorum dahi yapacak bisey yok umarım hasarınız çok değildir gecmiş olsun

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Iyi niyetleriniz icin teşekkür ederim. Ses olayını hallederiz. Bakalım yarın çıkarsa raporda ne yazacak. Kamera G1W-C. Kasko var pek uğraşmam gibi ama öneriniz var mı bu noktadan sonra.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Şükür cana olan bir şey yok. Arkadaşın genç olmasına bağlıyorum tamamen. Bir ihtimal yırtarım belki diye polis çağırdı ama şimdi de ceza ödeyecek yanlış bilmiyorsam.

Ayrıca o değil de bizim tampon da çok sağlammış. Ayrıca videoda yıkama yapan bir dayı var gördünüz mü. Ben onu sonradan gördüm. pöhh dedim..duv..duv..duv.

IMAG0549.jpgIMAG0552.jpgIMAG0554.jpgIMAG0559.jpgIMAG0562.jpg

Ekli dosyalar

• IMAG0553.jpg
    IMAG0553.jpg
    98.6 KB · Görüntüleme: 1
Geri