bu gün hondama hasar verdim. yorumlarınızı alayım arkadaşlar.

Aracınız
Geçmiş olsun, bugün aynısı benim başıma geliyordu, ucuz atlattım. Şu gençler, ah gençler. Sinirlendim takip ettim ışıklarda yakaladım. Kenara çek diye bağırdım, korkup kaçtı. İyi ki çekmemiş yoksa durduk yere başımı belaya sokacaktı.

Aracınız
Gerçekten kamera çok gerekli, hele de son sigorta mevzuatı değişikliğinden sonra. Kazadan sonra sinyali açmayı akıl edecek kadar soğukkanlı olması elemanın bu işlerde hayli tecrübeli olduğunu gösteriyor gibi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Gerçekten kamera çok gerekli, hele de son sigorta mevzuatı değişikliğinden sonra. Kazadan sonra sinyali açmayı akıl edecek kadar soğukkanlı olması elemanın bu işlerde hayli tecrübeli olduğunu gösteriyor gibi.

a3 üm olmadı ama ani fren ve darbeden kaynaklı ecu kendisi bile flaşörü açmış olabilir :)

onancc

0
Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam çok geçmiş olsun benim de haftasonları kullandığım güzergah zaten yakın ikamet ediyoruz birbirimize, ucuz atlatmışsınız Allah beterinden saklasın geçmiş olsun. şimdi bende iyiden iyiye seyir kamerası işini düşünmeye başladım.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bu gün raporu aldım. ASLİ kusuru audiye tali kusuru da bana vermiş. Audi ye sağa dönüş kurallarına uymadığıiçin asli kusur (53-1/a), bana da klasik olarak "Aracın hızını yol ve trafik durumuna göre ayarlamadığı (52-1/b)" ibaresi ile tali kusur vermiş. Kasko dan yedek araç istedim aracı da Efe plaza ya bıraktık bakalım. Yedek araç yarın gelecek. Şimdi merak ettiğim konu araç değer kaybı için neler yapmam gerekiyor?
[MENTION=1496]onancc[/MENTION] teşekkür ederim. bu arada yayları ne yaptın?

Aracınız
önelıkle gecmıs olsun.. eger daha once aracınızın bı kazası yok ıkı turlu dava acılabılıyor bıldıgım kadarıyla.. ılkınde dırek bu ısı yapan aracılar var garantılı deselerde yuzde yuz garantı vermesede bellı bı deger karsılıgıını alabılıyorsunuz, ıkıncısı ınternetten arastırıp sız dava acabılırsınız burda da ınternette ornekler var arastırırsanız bulabılırsınız karar sızın..

onancc

0
Aracınız
Bu gün raporu aldım. ASLİ kusuru audiye tali kusuru da bana vermiş. Audi ye sağa dönüş kurallarına uymadığıiçin asli kusur (53-1/a), bana da klasik olarak "Aracın hızını yol ve trafik durumuna göre ayarlamadığı (52-1/b)" ibaresi ile tali kusur vermiş. Kasko dan yedek araç istedim aracı da Efe plaza ya bıraktık bakalım. Yedek araç yarın gelecek. Şimdi merak ettiğim konu araç değer kaybı için neler yapmam gerekiyor?
[MENTION=1496]onancc[/MENTION] teşekkür ederim. bu arada yayları ne yaptın?

Yaylar konusunda daha birşey yapmadım, bulabildiğim ilk fırsatta arka hoparlör mevzusuna eğilmiştim şimdi bulduğum ilk fırsatta bagaja yay konusuna ve senden gördüğüm araç seyir kamerası konularına yöneleceğim. birde araya sıkıştırabilirsem led ambiyans aydınlatma yada ip neon ambiyans aydınlatma konusu kafamı kurcalıyor.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
@onanc led ambiyans benim de kafamda. kumandalı rgb led siparişlerim geldi. hatta elimde içinde hoparlör olan sese duyarlı led sürücü de var. ama hava muhalefeti nedeni ile hala değinemedim. Bagajı yaptığında haberlerini bekliyorum.

onancc

0
Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] işte bende aynı hava muhalefetinden mağdurum onun için pek birşey yapamıyorum. tam toparlandı havalar başlayalım sağı solu kurcalamaya dedik gene bozdu nisanı bekleyeceğiz anlaşılan.

Geri