Bu spoiler yasak mi polis ceza yazıyor mu yada sömürüyor mu

Aracınız
Arkadaşlar merhaba aracıma severek ve büyük bir heves ile taktırdığım bu spoiler yasak mi biraz önce konuştuğum kişi birşeyler söyledi ve anlattı kafam karıştı ben polisin bu iş lere karıştığını düşünmüyorum ama bilgisi olan arkadaşlarin yorumlarını bekliyorm
231d1b2e293a97924facb50b5368db09.jpg
b838be225954fc5d83dbb157278bc71b.jpg

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6266]UmutCihan[/MENTION] Hocam zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence fb7 ye bu spoiler hiç yakışmıyor. Polis kısmını bilmiyorum ama muayeneden geçmeme ihtimali yüksek.

Polis karışmaz ama vizede görüntüden kalır arabaya ufak bi sticker bile yapıştırsan görüntüye sokman gerekiyo diye biliyorum ve bu spoiler tahminimce geçmez
(Hocam arka difüzörü nerden aldın ben de arkayı 4 egzoz yapıp bu difüzörden taktırmayı düşünüyorum?

Aracınız
Polis karışmaz ama vizede görüntüden kalır arabaya ufak bi sticker bile yapıştırsan görüntüye sokman gerekiyo diye biliyorum ve bu spoiler tahminimce geçmez
(Hocam arka difüzörü nerden aldın ben de arkayı 4 egzoz yapıp bu difüzörden taktırmayı düşünüyorum?
Honda civic custom difuzor yazsan bulursun nette spoiler ve egzoz u şimdi arastiriyordum sanırım egzoz uclarina da laf ediyormuş trafik nasıl bir istir anlamadm
Senin bahsettigin görüntü ye sokma işi nedir

Aracınız
[MENTION=6266]UmutCihan[/MENTION] Hocam zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence fb7 ye bu spoiler hiç yakışmıyor. Polis kısmını bilmiyorum ama muayeneden geçmeme ihtimali yüksek.
Kardeşim dedin gibi benim çevremde çok laf etti yapma etme diye ama cook hoşuma gidiyor ya napalim heves ettik bikere ama bu polisler araci baglarsa bu yüzden gerçekten büyük sıkıntı ya ;(

Honda civic custom difuzor yazsan bulursun nette spoiler ve egzoz u şimdi arastiriyordum sanırım egzoz uclarina da laf ediyormuş trafik nasıl bir istir anlamadm
Senin bahsettigin görüntü ye sokma işi nedir

4 egzoz ucu ve varex yapıcam isterlerse arabayı kapatsınlar yaşım 20 çocukluk hayalimdi bu benim her neyse görüntü dediğim de mesela arabayı başka renge değiştirnce trafikten izin alıp tekrar muayneye sokuyosun asıl yönetmelikte ufacık bi sticker bile yapıştırsan tampon değiştisen tekrar vizeye sokar gibi görüntüye sokman lazım arabayı

Geri