Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Ben geçme kılıf taraftarıyım, tam kullan at. Yalnız geçme kılıflardan bizim direksiyona göre olanları bulamadım. Eşim evde kesme ve dikiş işiyle sorunu çözdü sağolsun. Süper oldu. Elinden iş gelen varsa tavsiye ederim.
Kaba durdugunun farkındayım, aslında komple orjınal kaplama yaptırcaktım sil baştan,aracı satma niyetim var ondan dolayı masraf da yapmak istemiyorum önemli ıhtıyac haricinde.
Aslında cok da kaba degıl el kavrıyor kaymıyor terleme yapmıyor gecıcı olarak care boyle buldum.

Honda MaDnEsS

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Bir süredir forumda yoktum o süreçte yaptıklarımı sayayım.

1)19 inç jantları sattım 17 e döndüm dönmemin sebebi amortisör ve yayı yormasıydı. Spor yay vs takmadığım için bir yerden sonra körük vurma sesi gibi sesler geliyordu bir süre daha 17 inç devam edeceğim.
2) Araçta typer spoiler vardı fiberdi performansı düşürüp yüksek hızlarda ters tepkiler veriyordu ufak bir spoiler takımı sipariş ettim aliexpressten sıra onlarda.
3) Typer direksiyon kılıfı aldım takdırdım 250 TL civarı araca özel tasarlanmış aliexpressten yine kaliteli bir deri güzel duruyor çok hoşuma gitti.
4) 2000 km fazlası olabilir yol yaptım balayı, tatil falan şimdi aracı iç dış iyice temizletmeye getirdim.
5) metal kaliper kapağı taktım kırmızı hoş duruyor vida ile montaladı şuanlık problem ile karşılaşmadım

?

Aracınız
Civic FC5 2020

Furkan Emir

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2021
Teşekkür ederim hocam. instada imza direksiyon diye geçiyor Konya merkezde. Ereğliye gelmişler birkaç araç olunca. Tlfla iletişime geçtim konum attım geldi modelleri gösterdi yaptı. Değişik modeller var. Bu modele 200 TL ödedim. Gelen arkadaş Ahmet bey ilgiliydi memnun kaldım. Daha uygunları vardır mutlaka ama benim elim bu kadarına yatkın olmadığı için ben böyle tercih ettim
Selam hocam
Hayırlı olsun çok güzel durmuş nereden ve kadara aldınız acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Selamlar
Dün ön cama mavi atermik ısı kesici cam filmi yaptırdım.Bazı mercedes araçlarda olan cam renginden.Isıyı diğer cam filmlerine göre en fazla azaltan bu filmmiş.Cihazla gösterdiler doğruysa normal filme göre çok daha az ısı geçiriyor.Yaparken korkum vardı ön kısımdan içeri su kaçarsa felan diye özellikle belirttim çok dikkatli yaptılar.Fotografta diğer açılardan çektim fakat çok net anlaşılmıyor.Şu anlık bir sorun yok gibi.Ekli dosyayı görüntüle 265530

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
güzel olmuş. fiyat ne kadar?

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri