Civic FC5 Civic Fc5 eco buji değişimi ne zaman

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Kodu buji'ye yazmak zaten sahtekarlığın en kolay yanı. Orjinalliğini teyyid etmek için ilgili konulara göz atmanızı öneririm.
Yok ben aldığım bujileri.... başka sağlam bir mağazadan rica ederek karşılaştırma yaptım....birebir aynı olduğu için kendimce kanaat getirdim.orjinal olduğuna....Site den sadece uygun bujileri model ve ruhsat koduna göre bulmak için...aklınızdaki soruların cevabını bulmak için attım.. bu arada benim şüphe duyduğum ve mağazanın bujilerinin resmi atıyorum.. Sağdaki benim aldığın 3000 km yaptığım bujiler..şuan aracım 75.000 de orjinal bujileri takılı.... 85.000 bunları takmayı düşünüyorum...

Tekrar yazıyorum...NGK nın sitesinden aracınıza uygun buji kodunu ve ruhsat/motor kodunu teyit için kullanınız.....saygılar20220914_171329.jpg

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Yok ben aldığım bujileri.... başka sağlam bir mağazadan rica ederek karşılaştırma yaptım....birebir aynı olduğu için kendimce kanaat getirdim.orjinal olduğuna....Site den sadece uygun bujileri model ve ruhsat koduna göre bulmak için...aklınızdaki soruların cevabını bulmak için attım.. bu arada benim şüphe duyduğum ve mağazanın bujilerinin resmi atıyorum.. Sağdaki benim aldığın 3000 km yaptığım bujiler..şuan aracım 75.000 de orjinal bujileri takılı.... 85.000 bunları takmayı düşünüyorum...

Tekrar yazıyorum...NGK nın sitesinden aracınıza uygun buji kodunu ve ruhsat/motor kodunu teyit için kullanınız.....saygılarEkli dosyayı görüntüle 269678

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018

Tekrar yazıyorum...NGK nın sitesinden aracınıza uygun buji kodunu ve ruhsat/motor kodunu teyit için kullanınız.....saygılarEkli dosyayı görüntüle 269678

Bu arada soldaki sıfır buji Denizli Buji marketten...Ben denizliliyim saygılar. Sağdaki buji yi tekirdağ sanayiden almak zorunda kalmıştım..

Geri