Civic FC5 Bunu daha önce görmüş müydünüz?

Yeni gördüm siz ne düşünüyorsunuz?
fc7e3e004cbceca141a3bc872b436313.jpg

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
O dönemde honda müşterilerine bu konu hakkında hiç yardımcı olmadı . Hatta şikayetlere dönüş bile yapmadı. Sosyal medyada gündem oldukca nice sonra tamam getirin bakalım demek zorunda kaldı. Hondayı severek kullanıyorum ama maalesef honda Türkiye bana hiçbir zaman güven vermedi.
Adam sonuna kadar haklı.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Sonucu ne oldu acaba bu işin onu merak ediyorum.
Çözüldü, halledildi falan yazıları gördüm bir kaç yerde ama net sonuca dair bir şey bilmiyorum.

Var mı bilen ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

O dönemde honda müşterilerine bu konu hakkında hiç yardımcı olmadı . Hatta şikayetlere dönüş bile yapmadı. Sosyal medyada gündem oldukca nice sonra tamam getirin bakalım demek zorunda kaldı. Hondayı severek kullanıyorum ama maalesef honda Türkiye bana hiçbir zaman güven vermedi.
Adam sonuna kadar haklı.
Bence de haklı. O dönemde çağrıda bulunup köpük ile çözüm üretmek bile bence çok amatörce. Bir de organize olup aynı fiyata da yapmadılar kimi 100 lira verdi kimi 1000 lira. Honda Türkiye zayıf. Ama bu Honda nın ayıbı değil Mercedes ve wv servislerde çok yakınlarımın yaşadıkları da hikaye gibi.Türkiye'nin sıkıntısı tüketici nin pasif olması örgütlenerek bir istekte bulunmak yok. Toplanıp birşey yapmaya kalksak ve net olsak karşımızda durma şansları bile yok. Biz hala bana dokunmayan yılan bin yaşasın modundayız.

Sonucu ne oldu acaba bu işin onu merak ediyorum.
Çözüldü, halledildi falan yazıları gördüm bir kaç yerde ama net sonuca dair bir şey bilmiyorum.

Var mı bilen ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam çözdüler. Kimi servis getir 100 liraya yapacaz dedi kimi servis 1500 lira çekti. Böyle saçma bir çözüm işte

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslae bende 5 yildir honda kullaniyorum malesef servislerde dahil olmak uzere honda musterilerine yardimci olamayi sevmiyor olmuyorlarda 5 yilda cok kez tecrube ettim bunu. Daha 3 ay once arkadasim 2. El polo aldi 69 binde arac 60 bin bakimina girmemis ama yil olrakda 1 yillini doldurmisti arac teslim aldi gelirken arac sanzimani yedi daha eve gelmeden ww servisi sirf iyi niyet gostergesi olarak sadece faturada sansizman 53bin lira idi ucretsiz degistirdi kendim birebir sahidim bizde boyle birsey olsa imkani yok yapmazlar

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Şikayetvar.com a girin bir bakın isterseniz. En çok şikayet edilen markalar başında geliyor honda. Servistende ,ilgi alakadanda , satış sonrası sorunda da honda üst sıralarda.
Bunun için çok gelgit yaşadım Megane icon dizel otomatik ile aracım arasında. Ama gençlikten gelen bir honda sevdası vardı önüne geçemedim. Umarım sorunsuz sıkıntısız binerim,bineriz maduriyet yaşamayız.
Babamlara geçen yıl 0 megane almıştık. Müşteri hizmetleri kaç kez aradı memnuniyet testi yaptı. Ben alalı 2 ay olacak kimsenin umru değil.
Arkadaşım 0 passat aldı. Birkaç kez servise beraber gittik. Beklerken bağzı şeylere şahit oldum. Adamlar her sorunda bildiğin müşteri odaklı yaklaşıyorlar.
Deiğim gibi umarım sıkıntısız bineriz araçlarımıza.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu gocuk isi normalde nasil bir islemle duzeltilmesi gerekirdi. Ne yapilsa tuketici icin iyi olurdu. Kopuk , sütun degisimi ,birerbir arac degisimi , yada benim bilmedigim daha once konusulmus ve firmanin isine gelmeyen bisiy. Bisiy ama ney. Aydinlatan bi kardesim abim okursa sevinirim.

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Çözümün nasıl olduğu değil ,çözüme nasıl ne yollardan ulaşıldığı önemli olan bence.
Muhakkak kul yapısı nihayetinde ,sıkıntı olabilir. Mesele böyle bir hata olmuşsa hataya sahip çıkmakta. Bu süreçte honda ,müşterilerini muhattap alıp hemen ilgilenseydi ve süreçte bantta üretilen araçlarda bundan sonrasına o süreçte engel olsaydı, adı göçükle anılan bir araç olmazdı.
İnsanlar yıllarca birikim yapıyor, borç harç bir araç alıyor, tak . Ne oldu? Şurada göçük var.
Başlarda kullanıcı hatası diyip savuşturdular bile.
Özetle. Sorun yine köpükle düzeltilir. Ama insanı kırmadan ,üzmeden ve ortada bırakmadan çözmekte. Saygılar.

Geri