Civic FC5 C sütunu göçük onarım işlemi yaptıranlar ve bilgisi olan arkadaşlar bakabilirler mi ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Honda 2017 Kasım üretim sonrası araçlarda göçük yok dese de malesef ufak tefek patlak verebiliyor.
2018 dizel aracımda 12k km'de sağ taraf göçtü, şu an 2018 11k km' deki aracım sol da küçük bı başlangıç var tek dalga muhtemelen o da ilerler.

Tüm bunların yanında şu anki aracımı almadan önce bayiye makyajlı için görüşmeye gittiğimde 1.5 Turbo VTEC test aracında da vardı.
Yine alsam yine Honda alırım bence bu bir dert değil,sınıfının en yüksek tavan dayanım puanına sahip araç Civic

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)

Aracınız
Civic FC5 2017
Honda 2017 Kasım üretim sonrası araçlarda göçük yok dese de malesef ufak tefek patlak verebiliyor.
2018 dizel aracımda 12k km'de sağ taraf göçtü, şu an 2018 11k km' deki aracım sol da küçük bı başlangıç var tek dalga muhtemelen o da ilerler.

Tüm bunların yanında şu anki aracımı almadan önce bayiye makyajlı için görüşmeye gittiğimde 1.5 Turbo VTEC test aracında da vardı.
Yine alsam yine Honda alırım bence bu bir dert değil,sınıfının en yüksek tavan dayanım puanına sahip araç Civic

Aynen sacı biraz ince oldugu için oluyor dalga problemi kaputu el ile bastırmak bile dalgalanmaya sebeb oluyo

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017

Hocam siz bu göçükleri yaptırdınız mı yoksa bu şekilde mi biniyorsunuz ?

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
2017 model aracıma yaptrıdım, temmuz 2019 da, Ankara borada yaptrıdım. ağustos 2019 dan sonrakilere ücretli yapacaklarını söylemişlerdi.
bende çok tereddüt yaşadım, ama sonunda yaptırdım. şimdilik bir sorun yok, ileride ne olur bilemem

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim araç fabrikadan köpüklü hocam haliyle ekstra bir işlem yaptıramıyorum, köpüklülerde dahi birer tane dalga oluşuyor. Bundan bahsettim önceki mesajda.
Sizin aracınızda dalga varsa, dikkat çekmiyorsa gerek yok bence.
Ama ceviz büyüklüğünde bir göçük varsa yaptırın derim.
Hocam siz bu göçükleri yaptırdınız mı yoksa bu şekilde mi biniyorsunuz ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Nerde ne zaman ne kadar

Hocam geçtiğimiz hafta yaptırmıştım konuyu güncellemeyi unutmuşum. Bursa Osmangazi Honda'da da yaptırdım. 750 TL ücret verdim. Ankara Bora dahil her yer 750 TL istiyor.
Ücreti ödemek evet çok can sıkıcı. Ama ben biniciyim. En az 3-4 yıl daha bu aracım benimle. Satarken zaten verdiğim 750 tl yi misliyle çıkartırım o nedenle dert etmedim ücreti. Yeter ki düzgün yapın bir daha sorun yaşamayalım dedim. İlgi alakadan memnun kaldım açıkcası. Özellikle her aşamada beni bilgilendirdiler. Bu açıdan sorun yaşamadım.
Bu arada C sütununa hafif bi tıklatayım dedim elimle, içine sanki beton dökülmüş gibiydi. Altını tamamen doldurmuşlar. Çok tok bir ses geliyor artık. Ama tabii ne olur zaman gösterir. Umarım bir daha tekrar yaşamayız göçük :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam geçtiğimiz hafta yaptırmıştım konuyu güncellemeyi unutmuşum. Bursa Osmangazi Honda'da da yaptırdım. 750 TL ücret verdim. Ankara Bora dahil her yer 750 TL istiyor.
Ücreti ödemek evet çok can sıkıcı. Ama ben biniciyim. En az 3-4 yıl daha bu aracım benimle. Satarken zaten verdiğim 750 tl yi misliyle çıkartırım o nedenle dert etmedim ücreti. Yeter ki düzgün yapın bir daha sorun yaşamayalım dedim. İlgi alakadan memnun kaldım açıkcası. Özellikle her aşamada beni bilgilendirdiler. Bu açıdan sorun yaşamadım.
Bu arada C sütununa hafif bi tıklatayım dedim elimle, içine sanki beton dökülmüş gibiydi. Altını tamamen doldurmuşlar. Çok tok bir ses geliyor artık. Ama tabii ne olur zaman gösterir. Umarım bir daha tekrar yaşamayız göçük :)
İnallarda yaptırdın yani dogru mu hocam

Geri