Cam-Ayna-Sunroof modülü montaj

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Cam ayna sunroof modülünün montajını anlattığım video.
Basit bir montajı var zaten ama amacım biraz da bu işi kendinizin yapabileceğinizi düşündürüp teşvik etmek.
İyi seyirler.

Elinize sağlık :) Şu işlem için 50-100 lira montaj parası isteyenler olduğunu düşününce (y)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Elinize sağlık :) Şu işlem için 50-100 lira montaj parası isteyenler olduğunu düşününce (y)
Aynen öyle. Bir usta ve ya aksesuarcı elini attığı işte kapıyı 50-100 lira ile açıyor zaten.

Aracım artık yok ama foruma girmişken beğeni atayım teşvik olsun :(
Basit bir montajı var zaten ama amacım biraz da bu işi kendinizin yapabileceğinizi düşündürüp teşvik etmek.
İyi seyirler.

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İyi seyirler.

> Hocam elinize sağlık. Bilmeyen için zor gelir. Orayı burayı kırarım diye ellemeyen çok olur. Videoda gayet güzel anlatılmış. Bu tarz bilgileri altın kıymetinde görüyorum.
> Daha yeni arkadaşın Fd6'sına usb aux dönüştürücü taktım. Video desteği olmasaydı mümkünatı yok yapamazdık. Göğüsü sökmeden alttan önceki soketi çıkarıp bizim aparatı takacaktık. Yer dar hareket çok kısıtlıydı. Önce kaboyu torpidodan geçirdik ardından 1 saatte takabildim. Video çeken arkadaş iki gün uğraşmış. Netice sıfır maliyet.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
Öncelikle elinize sağlık ☺️ Şahsen ben dün akşam taktım o modülü ve kesinlikle çok kullanışlı bir ürün. Honda’nın bu kadar basit bir şeyi bize sunmaması gerçekten çok üzücü ? bir de hafif dar bir alan gibi geldi en azından diğer videolarda izlediğim gibi değildi ve zor kapattım tekrar parçayı.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
> Hocam elinize sağlık. Bilmeyen için zor gelir. Orayı burayı kırarım diye ellemeyen çok olur. Videoda gayet güzel anlatılmış. Bu tarz bilgileri altın kıymetinde görüyorum.
> Daha yeni arkadaşın Fd6'sına usb aux dönüştürücü taktım. Video desteği olmasaydı mümkünatı yok yapamazdık. Göğüsü sökmeden alttan önceki soketi çıkarıp bizim aparatı takacaktık. Yer dar hareket çok kısıtlıydı. Önce kaboyu torpidodan geçirdik ardından 1 saatte takabildim. Video çeken arkadaş iki gün uğraşmış. Netice sıfır maliyet.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.
aynen günümüzde bir işi yapmanın en kolay yolu yapılmışını izleyip yol yordam öğrenmek oluyor :D

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Öncelikle elinize sağlık ☺ Şahsen ben dün akşam taktım o modülü ve kesinlikle çok kullanışlı bir ürün. Honda’nın bu kadar basit bir şeyi bize sunmaması gerçekten çok üzücü ? bir de hafif dar bir alan gibi geldi en azından diğer videolarda izlediğim gibi değildi ve zor kapattım tekrar parçayı.
Teşekkür ederim. :)
Dediğiniz gibi çok kullanışlı. Aklınız hiç bir şekilde arkada kalmıyor, pencere mi açık kaldı sunroof mu açık kaldı diye.
Bir de ben aynaları kapatmayı hep unutyordum. Tekrar düğmeye basıp aynaları kapatıyordum falan bıkmıştım artık biraz da o yüzden almıştım :D

Bu aslında videonun 2. versiyonu. İlk çektiğimde dik şekilde video çektiğim için onu paylaşmamıştım üzerinden 3-4 aycık geçti sadece :D

Aracınız
Civic FC5 2018
Selamlar

Internette birçok satıcı var fiyatları farklı farklı. Aralarında fark var mı yoksa hepsi aynı ürün mü aslında.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri