Civic FC5 Cam Filmi Önerileri

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar tekrardan merhaba
Bugün Şirinevler tarafından Lumar bayisinden atr20 serisi için 700 tl fiyat aldım. Bir de afc film var 600 tl nakitte global ır serisi için fiyat aldım. Bunları bilgi olması için paylaşıyorum herhangi bir uygulama tecrübem olmadı. Şöyle bir bilgi söylediler cam filminin alttan daha sonra kalkmaması için kapı pandizotlarını sökeceklerini söylediler. Orjinallık ve trim sesi gibi şeyler benim için önemli olduğundan filmden şuan için vazgeçtim. Bu konuda tecrübesi olan var mı. Her Honda civic camında kapı pandizot sökülüyor mu?
Hocam merhaba, LLumar kalitesinden şaşmamanızı öneririm. Montaj sırasında söküp tekrar takacaklarsa okey lakin takmayacaklarsa LLumarın yetkili bayilerinde yaptırmanızı öneriyorum. Montaj sırasında sökülmesinin nedeni ıslak olan film cam yüzeyinin toplayarak tekrar bozmamasını sağlamak. Camlarımızın her iki tarafında da su kanalları için sıyırıcılar var. Dediğim gibi tekrar takılması gerekir aksi halde cam hiçbir zaman 100% sabitleme yapmaz ve yüksek hızlarda hasara neden olur.
Bir de Civiclerimiz özelinde filmin üst kısmını ben törpületiyorum. Böylece cam aç kapatmalarda filmin tekrar açılması mümkün olmuyor. Yaparlarsa öneririm. ATR Premium serisi bir film ATR 20 serisinden çok memnun kalacaksınız. Garanti kartınızı almayı unutmayın.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Arkadaşlar tekrardan merhaba
Bugün Şirinevler tarafından Lumar bayisinden atr20 serisi için 700 tl fiyat aldım. Bir de afc film var 600 tl nakitte global ır serisi için fiyat aldım. Bunları bilgi olması için paylaşıyorum herhangi bir uygulama tecrübem olmadı. Şöyle bir bilgi söylediler cam filminin alttan daha sonra kalkmaması için kapı pandizotlarını sökeceklerini söylediler. Orjinallık ve trim sesi gibi şeyler benim için önemli olduğundan filmden şuan için vazgeçtim. Bu konuda tecrübesi olan var mı. Her Honda civic camında kapı pandizot sökülüyor mu?
hiçbir aracımda cam filmi için sökme takma olmadı. ilk defa duydum

Aracınız
Civic FC5 2018
hiçbir aracımda cam filmi için sökme takma olmadı. ilk defa duydum
Bugun bi yerle daha gorustum yazmaniz tevafuk oldu. Burasida kapi pandizotlarini sokmeyecegini ama cam fitilllerini sokecegini soyledi. Neden olarak cam filmleri kisa kalmamasi gerekiyormus. Bu nedenle hala beklemedeyim.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Bugun bi yerle daha gorustum yazmaniz tevafuk oldu. Burasida kapi pandizotlarini sokmeyecegini ama cam fitilllerini sokecegini soyledi. Neden olarak cam filmleri kisa kalmamasi gerekiyormus. Bu nedenle hala beklemedeyim.
ben gençler oto cam maslakta yaptırıyorum orasıda söküyormuydu acaba kapı fitillerini hatırlamıyorum. pandizot konusnda ise sökmediğine eminim

Aracınız
Civic FB7 2016

Geçen hafta yaptırdım bende cam filmini cam sökme falan yapmadılar gayet de düzgün oldu,sökerken takarken tırnakların falan kırılmamasına dikkat edilmeli şayet sökülecekse iyi akşamlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar, Llumar ATR 15 serisi cam filmi yaptırdım, Maslak'ta Llumar yetkili bayii de.
Kapı döşemelerini sökme konusunu konuştuk, ustanın aktarımı şu şekil oldu;camları dışarı çıkarmadan kapı üzerinde uygulama yapılınca çoğunlukla, uygulanan su camdan aşağı doğru kapı içine sızıyor ve 6 ay içinde kapı içi tesisat, hoparlör yada cam motorunun oksitlenmesine ve arızalanmasına neden olabiliyor,ikinci durum ise döşemeyi sökmeyenler illaki fitilleri söküp kapı döşemesini üstten tersine kanıttırıyor oysaki kapı döşemesi alttan sökmeye başlanıp üste doğru ittirip çektirilerek sökülmelidir ki tırnaklar zarar görmesin.
Keyifli sürüşler diliyorum.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar, Llumar ATR 15 serisi cam filmi yaptırdım, Maslak'ta Llumar yetkili bayii de.
Kapı döşemelerini sökme konusunu konuştuk, ustanın aktarımı şu şekil oldu;camları dışarı çıkarmadan kapı üzerinde uygulama yapılınca çoğunlukla, uygulanan su camdan aşağı doğru kapı içine sızıyor ve 6 ay içinde kapı içi tesisat, hoparlör yada cam motorunun oksitlenmesine ve arızalanmasına neden olabiliyor,ikinci durum ise döşemeyi sökmeyenler illaki fitilleri söküp kapı döşemesini üstten tersine kanıttırıyor oysaki kapı döşemesi alttan sökmeye başlanıp üste doğru ittirip çektirilerek sökülmelidir ki tırnaklar zarar görmesin.
Keyifli sürüşler diliyorum.
Merhaba, yağmur yağdığında veya aracınızı yıkadığınızda cam kenarlarından kapı içerisine giren su, kapı altında bulunan su tahliye deliğinden akar gider. Tahliye deliği tıkalı değilse kapı içerisinde asla su kalmaz. İkinci konu, fitillerin ustanın tabiriyle "kanırtarak" sökülmesi. Bende önceki aracıma 3M'de yaptırdım ne cam söküldü ne de fitil. Camın alt kısmına filmi biraz uzun bıraktı ve kaşık ile kapının içine doğru gönderdi. Camınızı veya kapınızı söktürüp söktürmemenize birşey demiyorum son karar sizin tabiiki. Fakat bu tür ustalara kızıyorum. Yeni aracın camını fitilini sökmek nedir yaa? Dünyayı yeniden mi keşfediyorlar anlamış değilim.

Aracınız
Civic FC5 2018
14 ay önce Llumar cam filmi yaptrıdım ankara gimatta garantili olarak,fitil veya başka biryer sökülmedi, şu ana kadar bi sıkıntı olmadı, yapan usta suyu kararınca yaparsa içeri su girmez.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
14 ay önce Llumar cam filmi yaptrıdım ankara gimatta garantili olarak,fitil veya başka biryer sökülmedi, şu ana kadar bi sıkıntı olmadı, yapan usta suyu kararınca yaparsa içeri su girmez.
Hocam yapan kişi isterse cama hortumla su tutsun yinede birşey olmaz. Tahliye deliğinden akar gider. Yağmurlu havalarda zaten su içeriye giriyor ve hiçbir şey olmuyor. ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Teknik detayını bilemiyorum uzmanlık alanım değil yalnız şunu söyleyebilirim, İstanbul'da herkesin çok met ettiği iki Llumar yetkili bayii ve sosyal medya grubunda sponsor olan Honda tuningcisi ile görüştüm üçü de söküp yapacağını söyledi.

Geri