Cam filmi önerisi

Aracınız
Civic FC5 2018
200 liraya llumar film cektirilebiliyor mu hocam ? llumar olduguna eminmisiniz ? Nerelere cektirdiniz ?
Baska taktiran varmi fiyatlari merak ettim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben Ankarada ATR serisi yeni çektirdim 400 TL ye çektiler adamlar servise çalışıyorlar çok ehillerdi. İşçilikte bence önemli.

Aracınız
Adam Renault ile hyundai nin servisinde de film çekiyor. Normalde 450 imiş ama kışın iş olmuyor diye düşürmüş. Artık yamuk yaptıysa da onla Allah arasında. Ama güneşi filan çok kesiyor. Arabada bebek var diye çektirdim o da rahatsız olmuyor artık.

Kün feyekün..

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2019
Ekli dosyayı görüntüle 251305

1 ay önce llumar 2 numara taktırdım güneşin rahatsız edici ısı ışığını gayet iyi kesiyor. Ben memnunum. Gebze’de kardeşler oto cam diye bir yerdi. %50 indirim vardı kış kampanyası diye 250 dedi 200 yaptı sunroof dahil.

Kün feyekün..

Merhaba.

Firmayı İnternette arattım ama kesin bir sonuç elde edemedim. İrtibat numarası var mı?

ywzckr

0
Adam Renault ile hyundai nin servisinde de film çekiyor. Normalde 450 imiş ama kışın iş olmuyor diye düşürmüş. Artık yamuk yaptıysa da onla allah arasında. Ama güneşi filan çok kesiyor. Arabada bebek var diye çektirdim o da rahatsız olmuyor artık.

Kün feyekün..

Hocam 3m llumar in topu baya pahaliydi bu videolarda olan serileri 3000 den baslayip daha yukarida 30 metrekaresi demisti, o yuzden topu 1000 lira olan filmi alip 3m diye yalan soyleyip 1 top 3 m durur geri kalanlar piyasa mali olur iscilik iyi olunca kimse anlamiyor demisti benim gittigim filmci yoksa o fiyatlara araba basina kâr olmuyor demisti. 3m icin 450-500 den asagi fiyat olmaz demisti tabi herkes kendine gore konusuyor ticaretini yapmadigimiz icin net fiyatini bilemeyiz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
İşçilik azami derecede önemli, yarım saatte bir saate bitiren yerlerde işçilik zaafiyeti oluyor illa. Film olarak orjinal Llumar ATR20 tavsiyemdir.

< < Hear that bro?! VTEC > >

Aracınız
Ben de gecen sene gebzeki kardesler cam filminde film cektirdim. 250 tlye yaptirmistim. Filmlere lumar diyor ancak ben gercek lumar oldugunu dusunmuyorum. Filmleri lumar olmasa da kaliteli. İsciliklerini cok begenmedim. Benim aracta arka camda toz kaldi. İlk baslarda gozum takiliyordu ama artik gormuyorum bile. Bunun disinda bir sıkıntı yok. Filmler iceriden gayet net gosteriyor, gece gorusunde de bir problem yok. Gunesin yakici etkisini iyi bir sekilde azaltiyor.

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben de gecen sene gebzeki kardesler cam filminde film cektirdim. 250 tlye yaptirmistim. Filmlere lumar diyor ancak ben gercek lumar oldugunu dusunmuyorum. Filmleri lumar olmasa da kaliteli. İsciliklerini cok begenmedim. Benim aracta arka camda toz kaldi. İlk baslarda gozum takiliyordu ama artik gormuyorum bile. Bunun disinda bir sıkıntı yok. Filmler iceriden gayet net gosteriyor, gece gorusunde de bir problem yok. Gunesin yakici etkisini iyi bir sekilde azaltiyor.

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende orada çektirdim reklam olur diye isim vermemiştim.

Kün feyekün..

Geri