Cam Filmi ve Krom Ön Kaplama

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar ben arabaya cam flim yaptırmak isityorum . Bu konuda desteğinize ihtiyacım var. Inanın pek anlamadığımdan soruyorum belki saçma geleblir.

1. Öncelikle film kaplatınca arkada çocuklarım oturuyor özellikle onlara güneş gelmesini engellemek isitoyrum güneşi engellermi
2. Cam siyahlacağı için güneş daha fazla çeker diyorlar.
3. son olarak özellikle aynalardan bakarken görüşü engellermi

Teşekkürler

1. Güneşi engeller, uv korumalı kaliteli bir film yaptırmanızı tavsiye ederim (Lumar, 3M)
2. Film kaliteli ise problem olmaz.
3. Arka camda ki film gece görüşünüzü biraz azaltabilir ama şöyle de bir avantajı olur, arkadan gelen aracın far ışığını kırarak gözünüzü almasını engeller.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar ben arabaya cam flim yaptırmak isityorum . Bu konuda desteğinize ihtiyacım var. Inanın pek anlamadığımdan soruyorum belki saçma geleblir.

1. Öncelikle film kaplatınca arkada çocuklarım oturuyor özellikle onlara güneş gelmesini engellemek isitoyrum güneşi engellermi
2. Cam siyahlacağı için güneş daha fazla çeker diyorlar.
3. son olarak özellikle aynalardan bakarken görüşü engellermi

Teşekkürler
Arka koltuk camlarını 3 numara yaparsanız güneş biraz zor girer. Benim hepsi 2 numara ve gerçekten sıcaklık açısından farkediyor. Gözlerim ameliyatlı olduğu için sağ ve soldan gelen ışınları çok iyi kesiyor ve güneş rahatsız etmiyor beni. Yalnız gece park edeceginiz yerde ışıklandırma yoksa camları indirmeniz gerekebiliyor.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Cam filmi ben onlere 1 arkalara 2 numara moxai marka yaptirdim gunesi engelliyor daha fazla gunes cekme gibi birsey yok ama aksam gorusumu biraz engelliyor.

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Merhaba Tekrar,

arkadaşım öncelikle aracında çok iyi durmuş maşallah. Cevaplar için teşekkürler bende yaptırmaya karar verdim. Baya bir marka inceledim. LLumar diye bir marka gördüğüm kadarıyla baya popüler. Anadolu yakasında işim ümraniye tarafında, evim üsküdar bildiğiniz sağlam bir yer varmıdır.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba Tekrar,

arkadaşım öncelikle aracında çok iyi durmuş maşallah. Cevaplar için teşekkürler bende yaptırmaya karar verdim. Baya bir marka inceledim. LLumar diye bir marka gördüğüm kadarıyla baya popüler. Anadolu yakasında işim ümraniye tarafında, evim üsküdar bildiğiniz sağlam bir yer varmıdır.
Teşekkür ederim :) İstanbul'da olan arkadaşlarımız görüp cevaplarsa sevinirim.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cam filmi konusunu görünce daldım hemen :)
Bendr fb7 m için cam filmi sordum bugün yeni cam filmi geldiğini nano olduğunu güneş ışınlarının %85 kestigini soyledi bende zaten filmlerin kestiği söyledim taki cam filminin renkli degil şeffaf olduğunu duyuncaya kadar, sonra da yaptığı arabaya bindim gezdik yanan kolum yanmadı arabanın icide gayet serindi, birde 3m diye adlandirilan koyu renkli filmli araca bindim ne yalan söyleyeyim o kadar kesmedigini farkettim, benim araç için sunroof ve ön cam dahil far korumada içinde 800tl istedi fiyat biraz cok gibi ama işe yarama bakimindan degerlendirilebilir.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1832]buraktsn95[/MENTION] Cam filminin markası neydi?

Geri