Cam Filminden Ceza yedim yardım lütfen.

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Aracıma taktırdığım cam filmi yüzünden ceza yedim. ben nekadar 2 numara olan cam filmime 2 numara diye iddia etsemde, jandarma trafiğin 3 numara diye tuturması üzerine 206 tl ceza yedim ve 7 gün geçici olarak trafiğe çıkış izni verdi. şimdi aklıma takılan soru eğer 7 gün sonunda filmi söktürmem ve yeniden trafiğe yakalanırsam, ben bu durumdan dolayı tekrar ceza yersem araç trafikten men mi edilecek. ya da yaptırdığım yerden 2 numara olduğuna dair fatura alsam. desem ki söktürdüm yenisini taktırdım işte buda faturası ,bunun yoluma devam edebilirmiyim? teşekkürler.

bugpal

0
7 gün geçtikten sonra cam filmini söktürmeden tekrar trafik yakalarsa aracın trafikten men edilir. Fatura kestirmen, cam filminin numarası onlar için birşey ifade etmez. Dinlemezler. Ben senin yerinde olsam dava açardım. Ben açtım kazandım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Etacli

0
7 gün geçtikten sonra cam filmini söktürmeden tekrar trafik yakalarsa aracın trafikten men edilir. Fatura kestirmen, cam filminin numarası onlar için birşey ifade etmez. Dinlemezler. Ben senin yerinde olsam dava açardım. Ben açtım kazandım.

Dava açtım derken konuyu acar misiniz bilgimiz olsun ne için dava açtınız film numarası için mi ben film tamamen serbest diye biliyorum

İlbeyli58

bugpal

0
Dava açtım derken konuyu acar misiniz bilgimiz olsun ne için dava açtınız film numarası için mi ben film tamamen serbest diye biliyorum

İlbeyli58

Şubat Ayında trafik uygulaması sırasında arkalarda 1 ve ön yan camlarımda 2 numara film var diye film cezesı yedim. Gittim cezamı indirimli olarak ödedim. Üç gün sonra da gidip Sulh Ceza Mahkemesinde ceza ile ilgili dava açtım. Bilirkişide istedim. Yapılan incelemede ve savunmamda trafik polisi ve trafik şube haksız bulundu ve cezanın kaldırılmasına karar verdi. Ayrıca ödenen paranında iadesine karar verildi. Kimi polise göre serbest değil halen çatır çatır ceza kesiyorlar.

Geri