Cam Filminin Sökülmesi?

Aracınız
Civic FC5 2019
merhaba arkadaşlar cumartesı günü trafik çevirdi ve cam filminden dolayı 199 lıra ceza kesti ve 7 gün geçici izin verdi cam filminin sökülmesi için söktürmezsem araç trafikten men edilecekmiş. Benim bütün camlarda film var ön cam da dahil olmak üzere.. ilk olarak ön yan camları söküp gideceğim ama trafik şube diğerlerini de sökmemi isterse arka camı nasıl yapacağız . bılıyorsunuz rezıstans var internette araçtırdıgım kadarıyla limon amonyak ve sıcak hava tabancası yad afön makınesi kullananlar var.. tecrubelerinizden faydalanmak istiyorum ne önerirsiniz

Trust

0
Aracınız
Sökmeden gidin bazen arabaya bakmıyorlar.

Aracınız
Aracı eşiniz kullanıyor ise onun üzerinden konuşup izin alma ihtimaliniz var hatta on cam ı söküp gerisini göstermek için eşiniz gidebilir çünkü geçenlerde bir bayan a ceza yazmışlar Di mahkemeye verdi ve kazandı örnek kabul edilebiliyor tabi bunlar bir risk

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
illa sökecek olursanız tanıdık polis vs bulamazsanız ısı fönü çok işe yarıyor biraz ısıtıp hiçbiryere zarar vermeden sökülüyor,burada 20 lira verdim aracımdaki tüm filmleri kalıntısız 10 dk söktüler

Aracınız
Civic FC5 2019
cvplarınız için tşk ederım arkadaslar ön camları söktüm bugun yada yarın gıdıp sansımı deneyecegım bebek vs var dıye

Aracınız
Civic FB7 2012
Aracınız
Tum camlari sokturup.4 traftan resim cekiyorlar

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
ılgınız için tşk ederım arkadaşlar tüm camların sökülmesini istiyorlarmış normalde ama ön camlarla kurtardım

Aracınız
Ben sunroof u açtım-arka camları indirdim aşağıya ,güneşin altında tam önden çektim ve yandan arkalar gözükmeden ,gittim verdim resimleri oldu.dene istersen.nerde oldu?benim otoban ist.çamlıca da olmuştu.

Şenel

Geri