Cam Kapama Modülü (2012 Civic)

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Forumda bazı arkadaşlar cam kaldırma modülünün sorun çıkardığından bahsetmişler, hatta modülü söküp iptal eden bile var. Bu yüzden beklemedeyim, sipariş vermedim. Ama soket bağlantısının bizim araca uygun olacağını düşünüyorum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende 3 yıldır kullanıyorum,hiç sıkıntı çıkarmadı,maşallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ben de 3 yıldır kullanıyorum. Hiç sorun yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
teşekkürler ben de bekliyecem bi süre.zaten forumda yeniyim ve sürekli takip ediyorum birileri 2015 için uygun olanını taktırır ben de taktırırırım.

semih

0
Aracınız
Merhabalar 1.6 Elegance Eco (Otomatik) alarak aranıza katıldım .Alırken serviste cam kaldırma modülü taktırdık. ancak geçenlerde fark ettim. sürücü tarafında sıkıştırma kontrolü çalışmıyor ve cam kilitleme düğmesine art arda 2 defa basınca sağ arka cam açılıyor.Bulunduğum şehirde honda servisi yok o sebepten götüremedim.Sorun modülde diye düşünüyorum.Birde serviste ayna katlama özelliği ekleyebiliyor muyuz serviste

Trust

0
Aracınız
Merhabalar 1.6 Elegance Eco (Otomatik) alarak aranıza katıldım .Alırken serviste cam kaldırma modülü taktırdık. ancak geçenlerde fark ettim. sürücü tarafında sıkıştırma kontrolü çalışmıyor ve cam kilitleme düğmesine art arda 2 defa basınca sağ arka cam açılıyor.Bulunduğum şehirde honda servisi yok o sebepten götüremedim.Sorun modülde diye düşünüyorum.Birde serviste ayna katlama özelliği ekleyebiliyor muyuz serviste
Ben dışarda taktırdim bendede aynı sorun mevcut uzun zamandır bende öyle kullanıyorum kafaya takılacak bir şey degil.

Geri