Cam Su püskürtmesi ve esp off tuşu

ebyhn

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba 2012 fb7 sahıbıyım cama su puskurttugumde farlarada otomatık puskurtuyo ılk zamanlar yapmıyodu sımdı ıkısı aynı anda calısmaya basladı soldakı sadece far yıkama tusuna basıncada bazen sadece farları yıkıyo bazen yıkamıyo çözemedım sorunu ayrı bı yerden kotrolu fln mı var ıkısı aynı anda yada ayrı ayrı dıye bırde esp off tusuna basınca hıc bı uyarı cıkmıyo yanı su an acıkmı kapalımı bılmıyorum. Yardımcı olursanız sevınırım. Sımdıden tesekkur ederım

Arabayi calistirdiginizda farlar aciksa ilk cama su fiskirttiginizda far yikamada aktif olur. Ama bu bir kereye mahsustur. Ikincisi far yikama sadece farlar acikken calisir. Farlar kapali iken aktif olmaz.

Arkadaşlar merhaba 2012 fb7 sahıbıyım cama su puskurttugumde farlarada otomatık puskurtuyo ılk zamanlar yapmıyodu sımdı ıkısı aynı anda calısmaya basladı soldakı sadece far yıkama tusuna basıncada bazen sadece farları yıkıyo bazen yıkamıyo çözemedım sorunu ayrı bı yerden kotrolu fln mı var ıkısı aynı anda yada ayrı ayrı dıye bırde esp off tusuna basınca hıc bı uyarı cıkmıyo yanı su an acıkmı kapalımı bılmıyorum. Yardımcı olursanız sevınırım. Sımdıden tesekkur ederım

Hocam arkadaş cam suyunu anlatmış. Esp dediginiz olay hondada VSA oluyor.o düğmeye basılı tutarsanız ekranda VSA off ibaresi belirir (göstergede turuncu kayan araba.) tekrar basılı tutarsınız ve gider. Yani ekranda işareti tanıyorsa kapalı yanmıyorsa açık oluyor. Yanmaması gerekiyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arabayi calistirdiginizda farlar aciksa ilk cama su fiskirttiginizda far yikamada aktif olur. Ama bu bir kereye mahsustur. Ikincisi far yikama sadece farlar acikken calisir. Farlar kapali iken aktif olmaz.
Ek olarak esp(vsa) tuşuna uzunca basmanız durumunda off olur ekranda işaret çıkar, tekrar uzunca basmanız durumunda tekrar aktif olur. kontak kapanıp açılınca esp(vsa) tekrar on olur..

Akuscu

0
Aracınız

Merhaba Arkadaşım;
Eğer silecekler otomatik sensör ayarında ise camlara su sıktığında (benim tahminim) yağmurlu ortam olarak algıladığı için farlarda çamurlanmış olabilir mantığı ile far yıkamada otomatik çalışıyor diye düşünüyorum

ebyhn

0
Aracınız
Bende esp yada vsa tuşu herneyse bı kere basıyodum bı uyarı cıkmayınca cözememıstım meger basılı tutmak gerekıyormus tesekkur ederım yorumlarınız ıcın eksık olmayın:eek:k:

Geri