Citroën C5 Aircross-Peugeot 308 SUV

Aracınız
Honda Jazz
Suv araca gecmeyı dusunuyorum 1 ay once 2018 cıvıc aracımı sattım babamızın otv muhafıyetınden dolayı ındırım alacagız bundan dolayı ıkı arac arasında kaldım rapor 1 hafta sonra bellı olacak Sız degerlı Honda aılemden gorus ve onerınızı almak ıstıyorum Cıtroen 250 bın en dolusu dızel renk farkı ıle otv ındırımı ıle 150 bın Peugeot aynı sekıl dızel 142 bıne dusuyor lakın eksıklerı cok dolu degıl ve kasımda gelıyor Rapor olmaz ıse Cıvıc 2019 makyajlı ıle yola devam konu yanlıs yerde ıse yonetıcılerden tasımasını rıca edecıgım

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Suv araca gecmeyı dusunuyorum 1 ay once 2018 cıvıc aracımı sattım babamızın otv muhafıyetınden dolayı ındırım alacagız bundan dolayı ıkı arac arasında kaldım rapor 1 hafta sonra bellı olacak Sız degerlı Honda aılemden gorus ve onerınızı almak ıstıyorum Cıtroen 250 bın en dolusu dızel renk farkı ıle otv ındırımı ıle 150 bın Peugeot aynı sekıl dızel 142 bıne dusuyor lakın eksıklerı cok dolu degıl ve kasımda gelıyor Rapor olmaz ıse Cıvıc 2019 makyajlı ıle yola devam konu yanlıs yerde ıse yonetıcılerden tasımasını rıca edecıgım

Hocam selamlar,

Ben de SUV lara ilgi duyduğumdan gidip hepsini inceledim. Bu yazdığınız iki araç da açıkçası bugün SUV alacak bütçem olsa tercih edeceğim ilk 2 araç. Bence C5 Air Cross bir adım önde. Özellikle aracın kalite hissiyatı acayip yüksek. Konfor olarak da daha iyi olduğunu düşünüyorum. Daha yeni bir araç olduğu için teknolojik olarak da önde. Ayrıca dediğiniz gibi 3008e göre daha donanımlı geliyor.

Aracınız
Honda Jazz
Hocam selamlar,

Ben de SUV lara ilgi duyduğumdan gidip hepsini inceledim. Bu yazdığınız iki araç da açıkçası bugün SUV alacak bütçem olsa tercih edeceğim ilk 2 araç. Bence C5 Air Cross bir adım önde. Özellikle aracın kalite hissiyatı acayip yüksek. Konfor olarak da daha iyi olduğunu düşünüyorum. Daha yeni bir araç olduğu için teknolojik olarak da önde. Ayrıca dediğiniz gibi 3008e göre daha donanımlı geliyor.
Cevabınız ıcın tesekkur ederım bende C5 te %51 onde ama genede fıkırler yorumlar onemlı butcem yetmıyor ama babamızın engellı raporu haftaya bellı olacak oldugu taktırde yetıyor C5 gercekten cok ıyı bır arac yaptı bagaj hac mi arka koltukların harektlı olması vs vs en dolusu ve dızelını alacagım nasıpse yoksa borca gırıp cıvıde devam :) hakkımızda hayırlısı

Aracınız
Honda CRV
Bence ikinci el Bmw 5 kasa veya MErsedes E C kasalara bakın Ikıncı el de alabılırsınız SAhıbınden comda var engellıden engellıye .HEm de 250 bın sınırı yok limitsiz ve 2.0 motor bıle alabılırsınzı

Aracınız
Honda Jazz
Bence ikinci el Bmw 5 kasa veya MErsedes E C kasalara bakın Ikıncı el de alabılırsınız SAhıbınden comda var engellıden engellıye .HEm de 250 bın sınırı yok limitsiz ve 2.0 motor bıle alabılırsınzı
2. ele gırmek ıstemıyorum 5 yıl bınecegım ve suv arac ıstıyorum BMW alacaksam 3 kasaya bınerım 5 kasa bana ve bulundugum muhıte agır gelır (Goz ve Nazar) max mum elımde kı para 135 bın 15 de borc vs bırseyler yapıp 150 bıne cıkmak ıstıyorum

Aracınız
C5 aircross ile 3008 kıyaslamak hata olur. C5 aircross hem daha geniş hem daha donanımlı bir araç ve 5008'le muadildir.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
C5 aircross ile 3008 kıyaslamak hata olur. C5 aircross hem daha geniş hem daha donanımlı bir araç ve 5008'le muadildir.

Ama 5008 baya pahalı C5'e göre.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geçmiş peugeot deneyimlerimden bir tek ben mi korkuyorum Peugeot'tan :)

Aracınız
Geçmiş peugeot deneyimlerimden bir tek ben mi korkuyorum Peugeot'tan :)
Benim 2005 model otomatik 307 xt'm vardı civic'den önce. 101000kmde sattım ve civic aldım. Bütün bakımları yetkili serviste yapılıyordu ve çok memnundum. Servis fiyatları diğerlerine göre daha uygundu ve bakım aralığı genişti.

Mesela yağ bakımı 20000kmde
Triger 10 yıl ya da 120000kmde

Bunlar yetkili servisin önerisi bu arada.

Geri