Civic 1.6 i-vtec ecosmart executive paket 2014 veya 2015 model almayı düşünüyorum

Herkese iyi günler.ben honda civic i-vtec ecosmart executive 2014 veya-2015 model araba almayı düşünüyorum ve sizden yardım almak istiyorum.bana iyi veya kötü yönlerini alırken nelere dikkat edeyim en dolu paket executive galiba otomatikle manuel arasında kaldım.

Trust

0
Aracınız
Kesinlikle otomatik ve lpg li.

Aracınız
Executive eco otomatik alın. Smart a yanaşmayın. Dün serviste smart ın talep görmediği ve bu nedenle artık stok olmadığını söylüyorlardı. Zaten smart olanlar fabrikadan müzik sistemsiz geliyormuş ve serviste başka navigasyon cihazı takıyorlarmış.

Sent from my iPhone using Tapatalk

özür

özür

Smartttan uzak dur derken birazcık açarmısınız teşekkürler bilmedigim için soruyorum kusuruma bakmayın

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1397]neverlone[/MENTION]

Smart modelindeki multimedya kullanışsız olduğu için tavsiye etmiyoruz, aklıma gelen bir iki eksiği kendinden navigasyonu yok, sd kart ile müzik dinlenemiyor, seyir halindeyken video çalışması gibi bazı özelliklerin kullanımına izin vermiyor.

Executive, otomatik, lpg alın, navigasyonu bayide navitech taktırın.
Benim aracım manuel olmasına rağmen otomatiği tavsiye ediyorum, bazen manuel vites hiç çekilmiyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

tekin

0
Aracınız
[MENTION=1397]neverlone[/MENTION]

Yaklaşık iki ay önce executive otomatik Eco aldım. Ben de smart düşünüyordum ama arkadaşların da bahsettiği gibi aracla gelen multimedia sistemi basit ve sorun çıkaran bir sistem. Sonra kendiniz daha uygun fiyata istediğiniz sistemi taktirabilirsiniz. (Alpine tavsiyemdir) Multimedia sistemi dışında da eco ile ecosmart arasinda bir fark yok zaten. Benim en çok beğendiğim özelliği anahtarsız giriş ve çalıştırma. Hangi modeli alırsanız hayırlı uğurlu olsun. Yeterki civic olsun. Allah kaza bela vermesin.

tekin

0
Aracınız
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu

Geri