Civic 2013 FB7 Ayarlanabilir Amerikan Park Modülü

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hayirli olsun hocam. Montajda park enerjisini hangisinden almayi dusunuyosun? Sonuk gunduzden mi parlak gunduzden mi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
arkadasın modul geldi montajda bana patladı parkı U ledden aldım modul gercekten gördüğüm en kullanıslı modul..passatada fena yakıstı...Sağol timucin

arkadasın modul geldi montajda bana patladı parkı U ledden aldım modul gercekten gördüğüm en kullanıslı modul..passatada fena yakıstı...Sağol timucin
Güle güle kullanın hocam. Ben de dün gündüz farinin iki kademesinde de yakma işini hallettim. O park ampulune ek yaptığın kablo var ya. Onu çatal yaptım iki telle. 1N4007 Diyot koydum tek yönlü geçirsin diye. Tam istediğim gibi oldu :). Şimdi ayna sinyallerini bağlamaya geldi sira

Hakan Uzun

0
Yönetici
Güle güle kullanın hocam. Ben de dün gündüz farinin iki kademesinde de yakma işini hallettim. O park ampulune ek yaptığın kablo var ya. Onu çatal yaptım iki telle. 1N4007 Diyot koydum tek yönlü geçirsin diye. Tam istediğim gibi oldu :). Şimdi ayna sinyallerini bağlamaya geldi sira

Diyot hic aklima gelmedi dogrusu..ama yinede cok guzel oldu beeee

Sent from my iPhone using Tapatalk

anemon

0
Amerikan park için Yan ayna sinyaline giden hattı nasıl buluruz.yardımcı olabilecek varsa iyi olur.

Amerikan park için Yan ayna sinyaline giden hattı nasıl buluruz.yardımcı olabilecek varsa iyi olur.

Hocam 3 senedir aklımda fakat zaman ayıramadım o ise. Ama incelediğim kadarıyla iki yolu var. Ya ayna sökülüp ampul arkasından giriş yapılacak. Ya da kapıyı açınca aradan görünen kablo demeti hortumu var alt menteşenin orda. Ordan sinyale giden kablo bulunup oraya giriş yapılacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Hocam 3 senedir aklımda fakat zaman ayıramadım o ise. Ama incelediğim kadarıyla iki yolu var. Ya ayna sökülüp ampul arkasından giriş yapılacak. Ya da kapıyı açınca aradan görünen kablo demeti hortumu var alt menteşenin orda. Ordan sinyale giden kablo bulunup oraya giriş yapılacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arac kontrol kalemi kullanarak cok basit bulursunuz hic bu yeri sokmenize gerek yok
Kablonun bir ucunu şaseye tutturun kablolara değdirin isik yandiginda buldugunuz eksi suc yani şase iki kablo varsa zaten diğeri arti fazla kablo varsa buldugunuz eksi uca kalemin ucunu tutturun diger kablolari deneyin isik yandığında buldugunuz uç arti
Hepinize kolay gelsin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

anemon

0
Bende araç kontrol kalemi var. Kabloyu dediğiniz gibi bulmaya çalışacağım. Fakat Aslında sorun nereyi kurcalayacağımız. Timuçin kapı girişindeki kablo demetini söyledi. Benimde aklımdan içteki sigorta kutusundan ayrılan kablolardan sola sinyal verdiğimde kontrol kalemindeki ışıkta yanıp sönerse bulurum diye tahmin ediyordum. Ama emin değilim.

Aracınız
Bende araç kontrol kalemi var. Kabloyu dediğiniz gibi bulmaya çalışacağım. Fakat Aslında sorun nereyi kurcalayacağımız. Timuçin kapı girişindeki kablo demetini söyledi. Benimde aklımdan içteki sigorta kutusundan ayrılan kablolardan sola sinyal verdiğimde kontrol kalemindeki ışıkta yanıp sönerse bulurum diye tahmin ediyordum. Ama emin değilim.

O sizi yaniltir sigorta kutusunda her daim elektirik var. Kullanma kilavuzundan yardim alarak deneyin sigortaya baglantiyi verin sonra sinyali yakip test edin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Hiç incelemedim ama kontak 1 konumunda iken sinyal verin ve sigorta kutusunun yanındaki rolelere eğilerek kontrol edin. Ses gelen role sinyal rolesidir.
5608d4a9d37fa99757c86df4991fa941.jpg
608fec7d03c9aefd191d42fa08623d7a.jpg

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri