Civic 2013 FB7 Ayarlanabilir Amerikan Park Modülü

anemon

0
Bugün modülü taktım. Şükür bi aksaklık olmadan çalıştı. Araç kontrol kalemi varken hakikaten arabayı tanımaya gerek kalmadan doğru kabloları buldum.
Yan ayna sinyalini bağlamaya vakit olmadı. Biraz inceledim. Kapı arasındaki kablo demetinden doğru kabloyu bulmak ve dar alanda ek kabloyu bağlamak mümkün gözükmüyor. Sigorta tablosunun arkasına zar zor eğildim. Sadece kapıya en az 15 kablo gidiyor. Seç beğen al. Bir müslüman keşke şu kablo desede direk çeksem hattı.

anemon

0
Bu arada edindiğim minik tecrübeyi paylaşayım.
Sağ far sinyal kablosu (sarı) kesilecek.
Sol far sinyal kablosu (mavi) kesilecek.
Zaten diğer kablo her yerde siyah(şase _eksi uç)
Park kablosu 3 tane. Siyah(şase)
kırmızı 5w luk park (kesilmeyip kablo sıyrılıp bağlanacak T)
Diğer kabloda 21w lık gndüz seyir hattı.

Bugün modülü taktım. Şükür bi aksaklık olmadan çalıştı. Araç kontrol kalemi varken hakikaten arabayı tanımaya gerek kalmadan doğru kabloları buldum.
Yan ayna sinyalini bağlamaya vakit olmadı. Biraz inceledim. Kapı arasındaki kablo demetinden doğru kabloyu bulmak ve dar alanda ek kabloyu bağlamak mümkün gözükmüyor. Sigorta tablosunun arkasına zar zor eğildim. Sadece kapıya en az 15 kablo gidiyor. Seç beğen al. Bir müslüman keşke şu kablo desede direk çeksem hattı.

Yan ayna sinyaline vakit bulamayanlar grubu kuralım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

anemon

0
Yan ayna sinyaline vakit bulamayanlar grubu kuralım :)

Timuçin hocam yakın yakın.Halledicem inşaallah. Tesisatı kablo kirliliği olmayacak şekilde spiral boruya yerleştirerek yapıyorum ağır ağır. Birde park ön park sensörü bağlama işi var. İkisinin kablolarını aynı yerden aynı anda alma planım var. Şimdi onu tasarlıyorum kafada.
Yinede tavsiyelere çok açığım.

Timuçin hocam yakın yakın.Halledicem inşaallah. Tesisatı kablo kirliliği olmayacak şekilde spiral boruya yerleştirerek yapıyorum ağır ağır. Birde park ön park sensörü bağlama işi var. İkisinin kablolarını aynı yerden aynı anda alma planım var. Şimdi onu tasarlıyorum kafada.
Yinede tavsiyelere çok açığım.

O is biraz zor iste. Ben on park sensör kablosunu yarım günde ancak alabildim içeri. Motor kaputunu acınca sol tarafta klima borularının arkasında bi lastik var. Onu delip kaynak teliyle aldım içeri ama baya uğraştım. Ama iyi oldu. Ön kamera kablolarını egsoz Kumanda beyninin kablolarını falan hep ordan geçirdim.

anemon

0
[MENTION=14]timothyblue[/MENTION] hocam işlem tamam. Ayna sinyalleri de amerikan parka bağladım. Tek tek kabloları buldum ve fotoğrafladım.
Konunun bu kısmı baya yorucu ve ince bir iş. Bunu buradan mı paylaşsam yoksa yeni konumu açsam diye düşünüyorum açıkçası.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=14]timothyblue[/MENTION] hocam işlem tamam. Ayna sinyalleri de amerikan parka bağladım. Tek tek kabloları buldum ve fotoğrafladım.
Konunun bu kısmı baya yorucu ve ince bir iş. Bunu buradan mı paylaşsam yoksa yeni konumu açsam diye düşünüyorum açıkçası.

Eline sağlık [MENTION=3380]anemon[/MENTION] [MENTION=14]timothyblue[/MENTION]. İlk mesaj olması nedeniyle yeni konu açman daha iyi olacaktır. Merakla bekliyoruz.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ooo eline sağlık hocam. Yeni konu açalım Amerikan parka sinyalleri bağlama falan gibi. Beni de menşınlayın hemen ışınlanayım

anemon

0
Ooo eline sağlık hocam. Yeni konu açalım Amerikan parka sinyalleri bağlama falan gibi. Beni de menşınlayın hemen ışınlanayım

Tamamdır azizim. Ben çok zorlandım ama sıkıntısız işi çözmek zevkliydi.
Yapacak olanlar için minik bir destek olur umarım yarın yayınlamaya çalışırım

Geri