Civic 2014 Cam kapatma ve döşemenin hareket etmesi sorunu !

arkadaşlar bugün fark ettim. ön camları kapatınca iç döşeme ve cam kumandalarının olduğu kısım ciddi anlamda içe doğru hareket ediyor. Bu genel bi durum mu yoksa benim arabada mı sorun var?
videosunu çekip linki veriyorum. videoda çok belli olmasa da döşeme çok fazla hareket ediyor.

video linki:

Yok siz yalıtım malzemesi takınca döşeme hep kabarık halinde kalıyor ondan farketmiyorsunuz. Bu şekilde sorun yaşarsanız garantiden tamir şansını yitirebilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu honda bir problem olarak dusunmuyor sanirim. Ki ben de cok uzerinde durmuyorum. Ilk zamanlar rahatsiz etmisti, ama sonra herpsinde oldugunu ogrenince takmadim...Siz de takmayin, aracin keyfini surun. Allah daha buyuk sorunlar vermesin. Millet DSG ile ugrasrken bizim sorunumuzu gorse catlar herhlade:) :)

Akuscu

0
Aracınız
arkadaşlar bugün fark ettim. ön camları kapatınca iç döşeme ve cam kumandalarının olduğu kısım ciddi anlamda içe doğru hareket ediyor. Bu genel bi durum mu yoksa benim arabada mı sorun var?
videosunu çekip linki veriyorum. videoda çok belli olmasa da döşeme çok fazla hareket ediyor.

video linki:

Kafanıza takmanıza gerek yok ben de 2013 FB7 eco var aynı olay benim arabamda da var ayrıca çalıştığım kurumda bir arkadaşımın da arabası benimki ile aynı model onada baktım camları yukarı kaldırınca kapı döşemesi dışa doğru şişiyor,indirirken de içe göçüyor gibi .:driver:

Son düzenleme:

kara82

0
Aracınız
2013 civic bende de var. Ayni sey oluyor. Yani hepsinde oluyor. Ama honda niye boyle bir sustem koymus bilmiyorum

Aracınız
Bu imkansız kesin vardır hocam..:) honda nın karakteristiği bu..benim ki 2014 modeli 3 aylık arac..bu Problem aynen devam.:)

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
benim 2005 vtec2 de , 98 iestede var aynı şey. ama bir işe mi yarıyor acaba , yoksa bir sıkıntımı var anlamadım :)

O kasalarda yok diye biliyorum, varsa da fb7 kadar değildir :)

[MENTION=1456]balanar[/MENTION] Hocam makyajlı kasada değişen bir şey olmadı henüz dikkatinizi çekmemiş olabilir.

Geri