Civic FC5 Civic 2019 Fc5 Far yükseklik ayarı nasıl yapılır

2019 sedan Executive aracım var bu far yükseklik ayarı nerden yapılıyor bilen var mı? Mümkünse resimli bir bilgilendirme yapılırsa çok memnun Olurum

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
2019 larda ayarı varmı bilmiyorum ama 2016 fc5 te yoktu serviste düzelttiler aşağı indirdiler herkes sellektör yapıyordu

ywzckr

0
2019 sedan Executive aracım var bu far yükseklik ayarı nerden yapılıyor bilen var mı? Mümkünse resimli bir bilgilendirme yapılırsa çok memnun Olurum

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ayar var fakat kendiniz yapmayın rahatsız oluyorsanız servis kontrol etsin çünkü otomatik far ayarı var, yokuş yukarı far alçalır yokuş aşağı kaldırır, bir miktar faydası oluyor ama aracı çok doldurduğunuzda pek işe yaramayabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Exelerde xenon olduğu için far ayarı otomatik oluyor bildiğim kadarıyla onlar da bu iş için ayarlayıcı sensörler var ağırlığa göre farları ayarlıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar bende aynı durumdan sıkıntı yaşadım 2017 Exe var sadece servis yapıyor far ayarını Led far olduğu için otomatik farı ayarlamıyor demişti servis bana

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2019
Ben de bunu soracaktım, eski kullandığımız araçlarda malûm olduğu gibi bir düğme ile yukarı aşağı ayarlıyorduk, dün dikkatimi çekti, hava kar yağışlı, acaba karşı sürücülerin gözünü alır mı diye, baktım yok..
Otomatikmiş anlaşılan :)

Araç süspansiyon sisteminden mi, içerisinde bir su terazisinden mi ( :) ) neyden algılıyorsa duruma göre fark ayarını yapıyor. Manuel olarak kaputun altında farın üstündeki bölümden kara düzen ayarda yapılabiliyor. Bu ayarı araç yüksüz ve düz zeminde yapılması gerekiyor. Tavsiyem far ayarından memnun değilseniz bir herhangi bir servise far ayarı yaptırabilirsiniz.

Geri