Civic alacagim yardım

Arkadaşlar selam bi arac almayı dusunuyorum size sormak istedim civic 2008 elegance vsa li full olan 42den 39000 tl ye indi. siyah renk 10000 hasar kaydı var bagaj kapağı ve sağ arka çamurluk serviste orjinaliyle değişmiş sol arka çamurluk boyalı başka boya değişen yok 160 binde ekstraları var aracın zenondur multimedya vs. Alınırmı suanki piyasada 45bin tl aşağı hepsi ağır hasarlı bu cazip geldi bana ama sizlerin yorumu nedir

45ten aşağı olanların hepsi mi ağır hasarlı..bence biraz beklemekte fayda nasip hasar kaydı var biraz.. Ben de alırken 12bin hasar kaydı olan vardı sonradan vazgeçtim 3bin hasar kayıtlısı denk geldi..bence bekleyin derim tabi acil değilse önümüz çünkü bayram biraz daha bindirmeler olacaktır

E6853 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Km.si az arac almani tavsiye ederim. Ne kadar km. O kadar problem o kadar ariza. 38 fiyat aslinda normal ama km.fazla. ben 2008 fd6 aldim 53 bin km.deydi suan 56 bin civari. Acele etme kardesim illaki denk gelir. Bakimli arac al. Benim aracim alana kadar yetkili servis haricinde sanayiye girmemis. Tum kayitlari var.

Yani şuan bakıyorum 45 in aşağısi hepsi ya ağır hasarlı yada komple boya 12 binden fazla hasarlı bana da araba lazım bilmiyorum valla

Hocam benim bütçeme uygun araç bakıyorum oda 100 km nin altı zor bulurum bu araç bu fiyat suanki piyasa koşulları na alınırmı

Yani şuan bakıyorum 45 in aşağısi hepsi ya ağır hasarlı yada komple boya 12 binden fazla hasarlı bana da araba lazım bilmiyorum valla

Ben de ayni senin gibi 1 ay boyunca fd7 baktim dedigin gibi 45 alti hasarsiz kayitsiz araba yok anladim ki bu civik binicileri temiz araclarini satmiyorlar kolay kolay yine de sabrettim ve ummadigim bir sekilde fb7 sahibi olarak buldum kendimi biraz daha bekle bence de temiz bi arac denk gelecektir illaki simdiden hayirlisi olsun

2014 elegance otomatik orjinal lpg

Ben de ayni senin gibi 1 ay boyunca fd7 baktim dedigin gibi 45 alti hasarsiz kayitsiz araba yok anladim ki bu civik binicileri temiz araclarini satmiyorlar kolay kolay yine de sabrettim ve ummadigim bir sekilde fb7 sahibi olarak buldum kendimi biraz daha bekle bence de temiz bi arac denk gelecektir illaki simdiden hayirlisi olsun

2014 elegance otomatik orjinal lpg

Valla haklisin ama sabir edemiyorum 2 aydır arabasız kaldım civic almayı da çok istiyorum ama bütçeme göre daha uygun bi araç alacağıma da pek inanmıyorum çünkü daha temizleri daha pahalı napayım bilmiyorum

Aracınız
Arkadaşlar 3 ay önce 2007 model premium aldım gümüş aldığımda 63 km deydi 2 parça boyalı lokal tüp yoktu tamamen orjinalmi benim aldığım fiyat 44 bin tl şuan 68 binde km

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri