Civic almayı düşünüyorum ama…

Ad Soyad
Emin Aktürk
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba. 600.000 tl bandında 1.6 İ-Vtec Eco Executive model Civic almayı düşünüyorum.

Wag grubu dışında bir araç satın almadım daha önce. Dsg problemi yüzünden almak istemiyorum. Sizlere 2 sorum olacak

1.) Tavan kısmında boya atması ve c sutunda göçme problemi olduğunu sıkça duyuyorum. Bu problemler tüm kasalarda var mıdır? 2017-2020 arasında.

2.) Renk olarak ısrarla almamamı tavsiye ettiğiniz renk var mıdır?

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2012
Benim bildiğim 2017 modelde var göçük problemi.

Renk olarak görecelidir, benim görüşüm beyaz olurdu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

mturker

Özel Üye
Merhaba. 650.000 tl bandında 1.6 İ-Vtec Eco Executive model Civic almayı düşünüyorum.

Wag grubu dışında bir araç satın almadım daha önce. Dsg problemi yüzünden almak istemiyorum. Sizlere 2 sorum olacak

1.) boya atması ve c sutunda göçme problemi olduğunu sıkça duyuyorum. Bu problemler tüm kasalarda var mıdır? 2017-2020 arasında.

2.) Renk olarak ısrarla almamamı tavsiye ettiğiniz renk var mıdır?
Merhaba araç paket tercihiniz güzel almışken dolusunu almak tabi imkan dahilinde daha iyi.
Cvt sanzuman sizi memnun eder, hor kullanmadikca sorun çıkartmaz, bakımını zamanında yaptirirsaniz uzun süre kullanırsınız,
Göçük konusunda aman aman göçük değil bir iki noktada hafif dalgalanma var sadece dediğiniz yerde, 2016 var bende mavi renk onda var mesela ama 1 gün gördüm sonrasını unuttum, yandan sağdan soldan yansıma yaparak baktığında belli oluyor araç temizken.
Renk olarak belki siyah severler kizcak ama bu benim görüşüm siyah almayın derim..
Ama pasta cila seramik yaparım yada kapalı yerim var derseniz duruşu daha ağır olur siyahinda...
Hayırlısi olsun inşallah.

Honda madness

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende 2019 Kasım çıkışlı makyajlı Eco exetuve beyaz Honda var. Düşünürseniz satmayı düşünüyorum, ilanda değil ve satıp fe1 kasa Honda almak istiyorum bilginize.

Ad Soyad
Emin Aktürk
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba. Boyasız değişensiz söktaksız tramersiz bir araç arıyorum daha doğrusu buldum ama mesaj atabilirseniz ilgilenirim. Teşekkürler ilginize.

Aracınız
Civic FC5 2019
05325562523
Merhaba. Boyasız değişensiz söktaksız tramersiz bir araç arıyorum daha doğrusu buldum ama mesaj atabilirseniz ilgilenirim. Teşekkürler ilginize.
Bu arada dediginizin hepsi mevcut, yani hatasız boyasız servis bakımlı km 68000, son bakımı 66500 km'de yapıldı. Sök tak vs yok.

Aracınız
Civic ES7 2002
Vag grubunun kısa mekanik ömründen sonra Honda çook uzun mekanik ömrüne geçince farkı anlarsınız. Yeterki yan sanayi parçadan ve usta görünümlü sözde ustalardan uzak durun, ehline gidin.

Ad Soyad
mustafa akgül
Aracınız
Civic FC5 2021
benim 2021 eco-exe var benzinliklerdeki tanzikli su ile yıkamıyın aracınızı sünger ile yıkayın ve nötür araç şampuanı ile yıkayın araçtan gayet memnun kalırsınız renk olarak benim tercihim beyaz olduğ ama gümüş gri alsaydım dedim kendi sonradan.

Geri