Civic Centilmenliği[emoji122]✌️[emoji106]

Aracınız
Civiccilere genelde yol veya geçişte öncelik veriyorum..bazı zamanlar aynı şekilde bazı kullanıcılar yol veriyor..bende yeni hb fk7 var..yalnız bu fc5 kullanıcıları ve fd6 kullanıcıları genelde gördüğüm yol isteyince çekilmiyor bilerek yada beni görünce bi yarış moduna tavırlarına geçiyorlar..BMW Mercedes ler bile yol veriyor ama bana rastlayan en çok fc5 ciler bazısı hazmedemiyor sanırım.

Ankara da tali yoldan ana yola bağlanırken su gibi akıp giden trafikte, kullandığım aracın (2005-06 eu8 hatchback) siyahı olan 06 AH ... plakalı araç sahibi olmasaydı o yola bağlanamazdım. Bi gülücük bi selektör :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bende araç ayrımı pek yapmıyorum. Hatta yayalara bile yol veririm. Yeterki artislik yapmasınlar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Acil bir sorun yoksa mumkunse herkese yol verelim (honda oncelikli) zira dar vakitte kendimize lazım olduğunda o yollar öyle bi açılır ki şaşar kalıriz.... cunku balık bilmezse halık bilir... ukelalik etmedim umarım saygilar...☺

2014 dream otomatik

Musa

0
Aracınız
Tabiki yol vermeliyiz. En son 2 hafta önce engelli yayaya yol verdim arkadan taksici çarptı. Bir de utanmadan niye durdun diye haklı olmaya çalışıyor. Bu tiplere biz öğreteceğiz yol vermeyi

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri