Civic ES7 Far ampülleri hakkında.

Aracınız
Civic ES7 2002
Arkadaşlar bir müddettir kafama kurcaladığı için fikirlerinize ve bilgilerinize ihtiyacım var. Bizim 2002 civiclerin far ampül seçimi hakkında, deneme şansımda henüz olamadığından,iki ampül türü hakkında karar kılamıyorum. Bizim modellerin far yapısı gereği "sanırım" bazı led ampüller karşıdakinin gözünü alıyor. Acaba normal tür olarak Osram night breaker laser next generation taksam,8000 lümenlik bir led den daha iyi bir aydınlatma mesafesi alır mıyım ? Ve karşıdakinin gözünü almasındanda kurtulur muyum? Stark marka bir led in 300 liralık bir modelinde bu dağılma olayının olmadığını karşıdakinin gözünü almayabileceğini söyledi satıcı. Sizce ne yapmalıyım? Şu an kullandığım Niken 4000 lümen led. Uzunlardan memnun değilim açıkçası ve ne yaparsam yapayım karşıdakinin gözünü alıyor.

< < Hear that bro?! VTEC > >

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Her far, kendine uygun ampul ile maksimum performansını verir. Odağı ona uygundur çünkü. Sizin H4 fara halojen harici takacağınız hiçbir ampul aynı performansı vermez. Tavsiyem osram night breaker unlimited almanız. Ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum kendi halojenlerinden çok daha güzel. Zamanında bi xenon mercekli farlarım varken sağladığım aydınlatmaya çok yakın. Performans ampulu olarak geçtiği için aydınlatma daha iyi fakat ömür olarak biraz daha kısa oluyor. Gece yolculuklarında bi xenonu aratmadı desem yalan olmaz.

Aracınız
Civic ES7 2002
Her far, kendine uygun ampul ile maksimum performansını verir. Odağı ona uygundur çünkü. Sizin H4 fara halojen harici takacağınız hiçbir ampul aynı performansı vermez. Tavsiyem osram night breaker unlimited almanız. Ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum kendi halojenlerinden çok daha güzel. Zamanında bi xenon mercekli farlarım varken sağladığım aydınlatmaya çok yakın. Performans ampulu olarak geçtiği için aydınlatma daha iyi fakat ömür olarak biraz daha kısa oluyor. Gece yolculuklarında bi xenonu aratmadı desem yalan olmaz.
8000 lümenlik Led takmam mantıksız sanırım o zaman..Night breaker unlimited ı pek duymadım aslında. Philips RacingVision da baya iyi sanırım. Bu üçü arasında birini alayım o zaman Led i çıkarıp.osram-night-breaker-laser-h4-next-gen-64193nl-hcb.jpeg71Flvbb2EsL._AC_SL1500_.jpegScreenshot_20190124-200542~01.jpeg

< < Hear that bro?! VTEC > >

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
20bin lümen de taksanız halojenin yerini tutmaz. Çünkü iyi aydınlatma için tam odaklama şart. Sizin yolladıklarınız veri olarak daha iyi görünüyor. Sanırım daha yeni. Onları da deneyebilirsiniz. Renk olarak da halojen sarısından daha güzel görünüyor. Ve yağmurlu havalarda ledin renk sıcaklığından dolayı oluşan kaybı bunda yaşamazsınız.

Geri