Civic FB7 aracımın akü sorunu

x379

0
Aracınız
Selamlar 2013 Ocak ayı çıkışlı ve sonradan yetkili serviste lpg montajı yapılan aracımın park ve plaka lambaları pır pır yaptığı için sevise götürdüm. Aracın garantisi bittiği için yani araç 38 ay olduğu için 80 tl para talep edildi neyse aracın aküsü 8 volt çıktı ve servis elemanı akünün değişmesi gerektiği söylendi. Garanti olayını geçtim sizce aracın aküsü 38 ayda bitermi benim kafamı kurcalıyor. Ayrıca araçta sonradan monte edilen hiçbir şey yok tüm bakımlar yetkili serviste yapıldı ve araç 47.000 km de serviste akü fiyatı 290 tl

Aracınız
Selamlar 2013 Ocak ayı çıkışlı ve sonradan yetkili serviste lpg montajı yapılan aracımın park ve plaka lambaları pır pır yaptığı için sevise götürdüm. Aracın garantisi bittiği için yani araç 38 ay olduğu için 80 tl para talep edildi neyse aracın aküsü 8 volt çıktı ve servis elemanı akünün değişmesi gerektiği söylendi. Garanti olayını geçtim sizce aracın aküsü 38 ayda bitermi benim kafamı kurcalıyor. Ayrıca araçta sonradan monte edilen hiçbir şey yok tüm bakımlar yetkili serviste yapıldı ve araç 47.000 km de serviste akü fiyatı 290 tl

Hocam hondanin aküleri bir garip gercekten.Bizde fd6 kasa varken karlı kıyamet havada yolda kalmıştık.Araba rolanti halinde beklerken aküsü of olmustu.Ve yeni aracım fb7 kasa henüz 400 km'de iken 2-3 saat farlarını acık unutmuştum.Aku bitmisti yol yardimi aradim 80 lira ücret aldılar benden de :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Honda maalesef akü konusunda çok zayıf 45 akü var araçta gidin dışardan yeni hır akü alin Hocam 60 lik 120 tl civarında bulursunuz ve araca hic bir zararı olmaz emin olun servisle hic uğraşmayın

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1351]x379[/MENTION] Fabrika çıkışlı akülerin amperi düşük kısa sürede bitiyor, değişim de yüksek amperli alın, yenisini servisten almaya gerek yok dışarıdan yarı fiyatına halledebilirsiniz.

Aracınız
Bende geçen aracımı 30.000 bakıma götürdüm beni aradılar arabanın aküsünün sağlıklı olmadığını söylediler ve aküyü garanti kapsamında değiştirdiler.

Aracınız
Diyorlar ki akünün bitmemesi icin far sensörünü kapatacakmışız follow me özelliği aküyü çabuk bitirmiyormuş. Kardeşim o Zaman ona göre akü koysaydınız göreceğiz bakalım ne kadar dayanacak akü

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

x379

0
Aracınız
Ayrıca bizim araçtaki mutlu aküde su varmıdır. Bir arkadaş akünün suyu bitmiş olabilir dedi, akü işinden hiç anlamam, su varsa bitmiş olabilir mi ?

Aracınız
Arka tavan lambasının acık kalmasından dolayı 10 gun içerisinde ikinci defa akunun bittiğini sabah farkettim.. Akunun omru bitti diyebilirmiyiz acaba arkadaslar henuz 1 yıllık aracım ama kuskulandım artık bu akuden..tecrübesi olan varsa paylasırsa sevinirim..

Geri