Civic FB7 Civic Fb7 Bagaj Amortisörü Montajı

Aracınız
Civic FB7 2012
Yapanlar arazi. Ortaya atıp kaçtılar. Cevap da vermiyorlar. YouTube linkine yazdım ona da cevap yok. Birilerine yaptıranlar var ölçü soruluyor ama ısrarla bilmediğini bilmem hangi ustaya yaptırdığını söylüyor, telefon numarasını yazıyor. Kardeşim, bilgiyi paylaşmayacaksanız ne işiniz var burada?

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fc5 araçlar için Amartisörün Tam açılım ölçüsü 40 cm 80 newtondan fazla kullanmayın kapatırken biraz sert olur kendim yaptım bir kaç arkadaşa da uyguladım araca montaj yapmadan önce bagajın içine uzanıp kapak kapalı ve açıkken net ölçüler alın göz kararı ölçülerle montaj yapmak barajınıza zarar verebilir

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Pistondan vazgeçtim ve yay seti aldım 130 tl ye. Forumda konusu vardı yapan kişinin. Gayet başarılı ürün yapmış ellerine sağlık.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şnt den aldım. Spoiler ışıklı diye özellikle belirttim. Gelen ürün sorunsuz oldu. Bi tik öne montaj yapmışım diye açılırken bir kere çarpıyor. Onu da halledecem yakın zamanda.

Honda Civic Fb7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2015
54 cm 120 ile 150newton arasi piston ideal olani bagaj kaputunun kolundaki gergi deliginin hemen dibine iki vida ile tutturun diger tarafida tam acik sekilde koltugun arka tarafindaki saca denk gelen tere vidalayin oldu bitti

Geri