Civic FB7 Civic FB7 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

Aracınız
Civic FB7 2013
Serviste satılan balatalar FB7 için en sorunsuz ve uyumlu balatalar. Dışardan aldıklarınızda ses,toz ve ömür gibi sorunlar yaşayabilirsiniz . Tamamen tercih meselesi.
Delikleri sonradan da deldirebilirsiniz. Ben valeo marka almıştım. Delikleri vardı.
Bu başlığı geriye dönük biraz kurcalarsanız epey şey yazılıp çizildi sorunuz hakkında.

Aracınız
Ferodo arka fren balatası satın aldım; N11 de UStaParçacı diye bir satıcıdan aldım.

SAnırım orjinaldir ? Daha önce bosch ve TRW kullandım ikisinden de memnun kalmadım ;TRW çok ses sorunu yaşattı. Bosch aşırı toz sorunu yaşattı.
bakalım bunlar nasıl çıkacak.

Aracınız
Ferodo arka fren balatası satın aldım; N11 de UStaParçacı diye bir satıcıdan aldım.

SAnırım orjinaldir ? Daha önce bosch ve TRW kullandım ikisinden de memnun kalmadım ;TRW çok ses sorunu yaşattı. Bosch aşırı toz sorunu yaşattı.
bakalım bunlar nasıl çıkacak.
Ferodo balata, trw disk kullanıyorum. Memnunum. Yüksek süratlerde de ısınınca da stabil.

Aracınız
FB7 için otosüper marketten FERRODO balata aldım; gerçekten şu ana kadar çok memnun kaldım.
SIFIR ses. SIFIR sorun.
Daha önce TRW vardı; belkide sahteydi; çok sıkntılıydı.
Tavsiyem balataları aldığınız yere de çok dikkat edin.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Ferrodo'dan ilk başta memnun olabilirsiniz ancak 10bin km'de biten kullanıcılar olduğu için forumda pek tavsiye edilmiyordu... Umarım düzeltilmiştir.

Benim tecrübelerime göre TRW ve Valeo ile orjinal balata,dayanım olarak denkti. Performans olarak kıyaslamak doğru olmayabilir lastikler farklı olduğundan ancak yine denkti bence.. Performans isteniyorsa farklı alternatifler var elbette...

Geri