CİVİC FB7 Motor performansı düşük

ebyhn

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba 2012 fb7 kasa otomatık bı cıvıc alarak aranıza yenı katıldım aracı alırken expertiz e soktugumda motor performansı düşük çıktı yanı 125 beygır araba 105 beygır cıvarında performans gosterdıgını soyledıler bunun nedenı perıyoduk bakım fıltlerın tozlanması vs. gıbı bıseyler soyledı bende sıkıntı etmedım ve aracı aldım. Bunun nedenı nedır ne yapmam gerekır araç 30 bınde ve duzenlı olarak yetkılı servıse gırmış bakımları için. Motor sağır kalma falanmı söz konusu konu hakkında bılgısı olanlardan yardım beklıyorum. Şımdıden teşekkurler

Aracınız
Motor performansı

Motor performansı

Arkdaşlar. Ben de 1 ay önce Honda cvici fb7 sahibi oldum. Arkdaş da lduğu gibi benim de kafama takıldı bu konu. Aracı ekspertizde motor perfoansına soktum. Araç benzinli 35000 de. %88 çıktı. Beeygir 107 çıktı. Araç manuel. Ekspertiz yapan arkdaş gayet iyi sorun yok dedi. Performansı 4. viteste ölçüyoruz manuellerde 4. viteste 180 de kesici giriyor dedi. Otomatiklerde ise 200 ü bulur dedi. Ondan %88 çıkar dei. Gayet iyi performansı dedi. Szice de böyle mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkdaşlar. Ben de 1 ay önce Honda cvici fb7 sahibi oldum. Arkdaş da lduğu gibi benim de kafama takıldı bu konu. Aracı ekspertizde motor perfoansına soktum. Araç benzinli 35000 de. %88 çıktı. Beeygir 107 çıktı. Araç manuel. Ekspertiz yapan arkdaş gayet iyi sorun yok dedi. Performansı 4. viteste ölçüyoruz manuellerde 4. viteste 180 de kesici giriyor dedi. Otomatiklerde ise 200 ü bulur dedi. Ondan %88 çıkar dei. Gayet iyi performansı dedi. Szice de böyle mi?

Gerekli cevaplar mesajlarda mevcut, sizin durumunuzda konu sahibinden farklı değil.

Aracınız
105 beygirlik dizel golf, 30.000 civarında ekstra motor modifiyesi yok filtr vs bunlara rağmen 109 beygir cıkaran dyno ların kalitesi kalibrasyonuda tartısmaya gayet açıktır ki bence araçta 3-5 kayıp olsa dyno da 10-15 kendisi kaçırıyordur. bence sorun araçlarda değil, sağdaki soldaki dyno cihazlarında.

Geri