Civic fb7 orjinal teype dönüş.

Keyser

0
Merhaba herkese. 2015 civic aldığımda üzerinde ekranlı cylon alet vardı. Dokunmatik berbat, radyo çekmez, direksyondaki telefon düğmeleri pasif, telefon görüşmesi berbat, navigasyon 2km sonra iptal... bende dedim ki orjinal teybini taktırayım. Siz ne dersiniz. Samsunda yaşıyorum. Takılı olana yeni yazılım yükleyim edam edecek var mıdır ya da bildiğiniz. Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba herkese. 2015 civic aldığımda üzerinde ekranlı cylon alet vardı. Dokunmatik berbat, radyo çekmez, direksyondaki telefon düğmeleri pasif, telefon görüşmesi berbat, navigasyon 2km sonra iptal... bende dedim ki orjinal teybini taktırayım. Siz ne dersiniz. Samsunda yaşıyorum. Takılı olana yeni yazılım yükleyim edam edecek var mıdır ya da bildiğiniz. Teşekkürler.

Dediğiniz kadar sorunlu ise orjinale dönün daha iyi derim :)

Aracınız
Civic FD6 2010
Teyp geldi. Taktırdım ama çalışmadı. Offff yaa.

Orijinal teybi bir yerden mi satın aldınız? Nasıl çalışmadı? Montajında problem vardır belki.

Ayrıca o tarz multimedyaların iyisine daha denk gelmedim ben. Orijinali mis gibi. Aux varsa yeterli orijinal teyp.

Aracınız
Civic FC5 2019
aracımı ikinci el aldım üzerinde necvox avt var.İlk sahibi aracı alırken bayide üretimden kalkmış modeli 1500 tlye itelemişler.aldığımda cihaz açma kapama düğmesinden kapanmıyor takılıyor.direksiyon kumandaları çalışmıyordu.kavga dövüş garantisinin bitmesine 10 gün kala cihazı yaptırdım.şimdide se direksiyon kumandasından ses ve kanallar 3-3 atlıyor.orjinal teyibi yok olsa taktıracağım.

Aracınız
Civic FD6 2010
Mevcut multimedyalarınız gayet para eder. Letgo'da çok görüyorum ben FD6-FB7 orijinal teypleri. Multimedyaları satıp onlardan alınabilir bence.

Geri