Civic FB7 Sigorta ve Kasko Ücretlerimizi Burada Paylaşalım

Aracınız
Dediğini site inceledim sadece unico degil tum şirketlerinin problemleri var
Şikayetler okursanız şirket kaynaklı değil de kişi kaynaklı olduğunu göreceksiniz zaten çok şikayet teşekkür edilip kapanmış

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
Civic FB7 2015
unico sadece trafik ak sigorta hayat ev emeklilik trafik kasko v.b sigorta şikayetleride var
unico sadece trafik şikayetleri var demek istediğim hepsinde şikayet olabilir ama ak sigortanın ne oldugunu yıllardır biliyorum unico nedir ? ben yeni duydum o yüzden yanaşmazdım

Aracınız
UNICO SİGORTA HAKKINDA

1988 yılından günümüze dek Türk sigorta sektörünün köklü oyuncularından biri olan Aviva Sigorta A.Ş., 2015 yılı Eylül ayı itibariyle yoluna United Insurance Company – Unico Sigorta A.Ş olarak devam etmektedir.

Tek pay sahibi olan Kibele B.V.nin ortakları arasında İngiltere’nin güçlü sermaye yönetim şirketlerinden EMF, Hollanda Kalkınma Bankası (FMO) ve Alman Kalkınma Bankası (DEG) gibi Avrupa’nın dev finans kurumları olan Unico Sigorta A.Ş., köklü geçmişiyle sigorta sektöründe müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Sermayedarlarımız Hakkında:

EMF Capital Partners

Londra merkezli EMF Capital Partners gelişen pazarlarda sigorta hizmetlerine odaklanmış bir girişim sermaye yönetim şirketidir. EMF Capital Partners tarafından yönetilen EMF New European Insurance Fund, Doğu Avrupa ülkelerinde sigorta sektörüne yatırım yapmak amacıyla oluşturulmuştur.

EMF'nin Birleşik Krallık'taki iştiraki olan EMF Capital Limited, Financial Conduct Authority (FCA) tarafından yetkilendirilmiş ve finansal otorite regülasyonlarına tabi bir şirkettir.

Daha detaylı bilgi için: www.emfcp.com

DEG - Alman Kalkınma Bankası (Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft )

Avrupa’nın en köklü finansal kalkınma kurumlarından biri olan Alman Kalkınma Bankası’nın (KfW) iştiraki DEG, 1962’den beri gelişen pazarlarda özel şirketlere finansman ve yapılandırma konusunda yatırım yapmaktadır.

Üretim, alt yapı ve finansal hizmet sektörlerinde toplamda 6,8 milyar Euro mevcut portföy büyüklüğü olan DEG, ülkemizde 1967’den beri faaliyet göstermektedir.

Daha detaylı bilgi için: www.deginvest.de

FMO – Hollanda Kalkınma Bankası (Nederlandse Financierings-Maatschappij voor Ontwikkelingslanden N.V. )

45 yıldan daha eski geçmişiyle FMO, gelişen pazarların özel sektörlerinin sürdürülebilir gelişimine yatırımına odaklanmıştır.

FMO, 8 milyar Euro yatırım portföyü ile kalkınma etkisi yüksek sektörlere odaklanarak; finansal kurumlar, enerji ve tarımsal işletmelere yatırım yapan

Avrupa’nın en büyük kalkınma bankasıdır.

Daha detaylı bilgi için: www.fmo.nl

Son düzenleme:
Aracınız
unico sadece trafik ak sigorta hayat ev emeklilik trafik kasko v.b sigorta şikayetleride var
unico sadece trafik şikayetleri var demek istediğim hepsinde şikayet olabilir ama ak sigortanın ne oldugunu yıllardır biliyorum unico nedir ? ben yeni duydum o yüzden yanaşmazdım

1988 yılından günümüze dek Türk sigorta sektörünün köklü oyuncularından biri olan Aviva Sigorta A.Ş., 2015 yılı Eylül ayı itibariyle yoluna United Insurance Company – Unico Sigorta A.Ş olarak devam etmektedir.

Tek pay sahibi olan Kibele B.V.nin ortakları arasında İngiltere’nin güçlü sermaye yönetim şirketlerinden EMF, Hollanda Kalkınma Bankası (FMO) ve Alman Kalkınma Bankası (DEG) gibi Avrupa’nın dev finans kurumları olan Unico Sigorta A.Ş., köklü geçmişiyle sigorta sektöründe müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Sermayedarlarımız Hakkında:

EMF Capital Partners

Londra merkezli EMF Capital Partners gelişen pazarlarda sigorta hizmetlerine odaklanmış bir girişim sermaye yönetim şirketidir. EMF Capital Partners tarafından yönetilen EMF New European Insurance Fund, Doğu Avrupa ülkelerinde sigorta sektörüne yatırım yapmak amacıyla oluşturulmuştur.

EMF'nin Birleşik Krallık'taki iştiraki olan EMF Capital Limited, Financial Conduct Authority (FCA) tarafından yetkilendirilmiş ve finansal otorite regülasyonlarına tabi bir şirkettir.

Daha detaylı bilgi için: www.emfcp.com

DEG - Alman Kalkınma Bankası (Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft )

Avrupa’nın en köklü finansal kalkınma kurumlarından biri olan Alman Kalkınma Bankası’nın (KfW) iştiraki DEG, 1962’den beri gelişen pazarlarda özel şirketlere finansman ve yapılandırma konusunda yatırım yapmaktadır.

Üretim, alt yapı ve finansal hizmet sektörlerinde toplamda 6,8 milyar Euro mevcut portföy büyüklüğü olan DEG, ülkemizde 1967’den beri faaliyet göstermektedir.

Daha detaylı bilgi için: www.deginvest.de

FMO – Hollanda Kalkınma Bankası (Nederlandse Financierings-Maatschappij voor Ontwikkelingslanden N.V. )

45 yıldan daha eski geçmişiyle FMO, gelişen pazarların özel sektörlerinin sürdürülebilir gelişimine yatırımına odaklanmıştır.

FMO, 8 milyar Euro yatırım portföyü ile kalkınma etkisi yüksek sektörlere odaklanarak; finansal kurumlar, enerji ve tarımsal işletmelere yatırım yapan

Avrupa’nın en büyük kalkınma bankasıdır.

Daha detaylı bilgi için: www.fmo.nl

Tarihçemiz:

1988 – Commercial Union Sigorta A.Ş. Türkiye’de kuruldu.

Finansbank işbirliği ile elementer branşta ilk sigorta poliçesini üretti.

1995 - Commercial Union Sigorta A.Ş. halka açıldı.

2004 - Commercial Union Sigorta A.Ş. ünvanını Aviva Sigorta A.Ş. olarak değiştirdi

Aviva Sigorta A.Ş. başarılı faaliyetlerinden ötürü ISO 9001 Kalite Sertifikasını almaya hak kazandı.

2008 - Aviva Sigorta A.Ş. en yenilikçi sigorta şirketi ödülünü aldı.

2014 - Aviva Sigorta A.Ş. sermaye paylarının %98,66’sı, 18 Aralık 2014 tarihinde Hollanda menşeli Kibele B.V. tarafından devralındı.

2015 - Aviva Sigorta A.Ş.yoluna yeni ünvanı United Insurance Company – Unico Sigorta A.Ş. olarak devam etmektedir .

Son düzenleme:
Aracınız
Faaliyet Kolları

Unico Sigorta hayat dışı sigorta grubunda faaliyet göstermektedir. Önümüzdeki dönemde yeni sigortacılık çözümleriyle hayat dışı sigorta grubunda ürün gamını genişletecektir.

Mevcut ürün yelpazesi aşağıdaki gibidir:

Yangın Sigortaları
Zorunlu Deprem Sigortası
Hukuksal Koruma Sigortası
Sağlık Sigortaları
Oto Sigortaları
Oto Dışı Kaza Sigortaları
Sorumluluk Sigortaları
Mühendislik Sigortaları
Nakliyat Sigortaları
Tarım Sigortaları
Kredi Sigortaları

Aracınız
Civic FB7 2015
Faaliyet Kolları

Unico Sigorta hayat dışı sigorta grubunda faaliyet göstermektedir. Önümüzdeki dönemde yeni sigortacılık çözümleriyle hayat dışı sigorta grubunda ürün gamını genişletecektir.

Mevcut ürün yelpazesi aşağıdaki gibidir:

Yangın Sigortaları
Zorunlu Deprem Sigortası
Hukuksal Koruma Sigortası
Sağlık Sigortaları
Oto Sigortaları
Oto Dışı Kaza Sigortaları
Sorumluluk Sigortaları
Mühendislik Sigortaları
Nakliyat Sigortaları
Tarım Sigortaları
Kredi Sigortaları

hocam yaptırmışsınız kaskoyu neyi kopyala yapıştır yapıyorsunuz anlamadım. yaptırmadan önce okumadınız bile bunları daha önce. ben sıcak bakmıyorum unicoya dedim diye firma avukatı gibi oldunuz :)) hayırlı olsun kaskonuz umarım kazasız binin de gerisi boş. iyi günler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
hocam yaptırmışsınız kaskoyu neyi kopyala yapıştır yapıyorsunuz anlamadım. yaptırmadan önce okumadınız bile bunları daha önce. ben sıcak bakmıyorum unicoya dedim diye firma avukatı gibi oldunuz :)) hayırlı olsun kaskonuz umarım kazasız binin de gerisi boş. iyi günler

Yaptırmadan önce 10 tane firmadan karşılaştırma ve fiyat analizi yaptık
Karşılaştırmada özellikle sigortam.net koalay ve mahallemdeki Sigortacı yardımcı oldu özellikle avivasanın isim değiştirdiğini öğrenince Güven verdi ve Avrupa bankalarının ortak olması ile beraber paravan bir şirket olmadığı kooperatif şirketi olmadığı kendini yıllardır bu işe adamış bir şirket olduğunu anladım ve yaptırdım Benim amacım burada forumdaki arkadaşlara en iyisini en ucuza sunmak ben ne yiyorsam Ailemde onu yemeli kendime yakıştıramadım Bir şeyi arkadaşlarıma tavsiye etmem Bu nedenle yapmış olduğunuz olumsuz yorum kabul edilebilir değil ki Bu şirket içerisinde hiç bulunmamış sınız ve teminatları ile alakalı bilgi sahibi olmadan yorum yaptınız biz bir şey almadan önce araştırıyoruz herkese de araştırmasını tavsiye ediyoruz koyun gibi hemen ver diyenlerden değiliz

Hing

0
Civic FB7 Sigorta ve Kasko Ücretlerimizi Burada Paylaşalım

2015 model civic Black edition modeli sizce kasko sigorta fiyatları ne olur / istanbul

Geri