Civic FC5 civic fc5 2020 -2015 jetta

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaşlar 2015 jettamı daha iyi yoksa 2020 civic mi daya iyi her anlamdan ben yorum yapmadan siz bilgilendirirmisniz

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Her ne olursa olsun sonuçta beş yaşında bir araç ile kıyaslıyorsunuz. Beni tercihim 2020 civic olurdu.

Aracınız
Civic FC5 2020
Burası Civic forumu olduğu Civic tercih ederim diyenlerin sayısı fazla olacaktır.

VW forumuna sorarsanız Civic teneke napcan onu diyerek gerekçe bulunmayan cevaplar alacaksınız.

Bu konuda önemli olan şey araçtan ne beklediğiniz.

Civic olursa hangi motor ve donanım seçeneğiyle tercih edeceksiniz, Jetta olursa hangi motor ve donanımı tercih edeceksiniz.

Performanslı sürüşü severmisiniz, önceki aracınız atmosferik mi, turbo benzin mi yoksa dizel bir araçmıydı ?

Bu gibi detayları verirseniz objektif şekilde yardımcı olmaya çalışırız :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

gunesec

Özel Üye
Ülkemizde katıksız bir wv aşkı olduğu için sizin asıl beklentiniz cevabı verecektir. Düz mü manuel mi, dizel mi benzin mi vs. Bir sürü değişken var. Şansım adına o kadar para vereceksem, hiç düşünmeden civic derim. DSG nin ne olacağı belli olmaz, sürekli diken üstünde hissetmek istemem.

Ülkemizde katıksız bir wv aşkı olduğu için sizin asıl beklentiniz cevabı verecektir. Düz mü manuel mi, dizel mi benzin mi vs. Bir sürü değişken var. Şansım adına o kadar para vereceksem, hiç düşünmeden civic derim. DSG nin ne olacağı belli olmaz, sürekli diken üstünde hissetmek istemem.
1.6 benzin lpg executice civicmi 1.6 dizel dsg comfort jettamı?

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam 2014 1.6 tdi dsg golf 7 sattim ve 2017 civic elegance aldim.1 yildir kullaniyorum hic ama hic pisman degilim golften inip civic.e bindigime.
Kaput saci vs biraz daha kaliteli vw.de ic dosemede de kalite hissiyati fazla ama civic in konforu passat muadilinde emin olabilirsin.
Ariza masraf sessizlik konfor gibi durumlari oncelik aliyorsan hic dusunme fab.cikis lpg civic al keyfine bak

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam 2014 1.6 tdi dsg golf 7 sattim ve 2017 civic elegance aldim.1 yildir kullaniyorum hic ama hic pisman degilim golften inip civic.e bindigime.
Kaput saci vs biraz daha kaliteli vw.de ic dosemede de kalite hissiyati fazla ama civic in konforu passat muadilinde emin olabilirsin.
Ariza masraf sessizlik konfor gibi durumlari oncelik aliyorsan hic dusunme fab.cikis lpg civic al keyfine bak
Golf e göre sessizlik için hondada sıkıntı cektin mi hocam ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri