Civic Fc5 Arka difüzör montajı nasıl yapılır

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba.

Dün aracın altına bir şekilde bakma ihtiyacı hissettim. Arkaya difüzör takarsam nasıl yaparım diye. Ancak egzoz tarafında iç tarafta bir siyah plastik varken, diğer tarafta boşta duran bir delik ve üzerinde plastik vida yok ve boş. Benim aracımda oraya o plastiği takmayı mı unutmuşlar yoksa herkesin aracında mı böyle?
Biraz karışık gibi ama aracın arkasına eğilip baktığınızda çok daha iyi anlayacaksınız....

Saygılarımla

Sadece hayal et

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba.

Dün aracın altına bir şekilde bakma ihtiyacı hissettim. Arkaya difüzör takarsam nasıl yaparım diye. Ancak egzoz tarafında iç tarafta bir siyah plastik varken, diğer tarafta boşta duran bir delik ve üzerinde plastik vida yok ve boş. Benim aracımda oraya o plastiği takmayı mı unutmuşlar yoksa herkesin aracında mı böyle?
Biraz karışık gibi ama aracın arkasına eğilip baktığınızda çok daha iyi anlayacaksınız....

Saygılarımla

Sadece hayal et

[MENTION=5311]sadece_hayalet[/MENTION] Iyi günler mesajin uzerinden baya zaman geçmiş ama merak ettim takabildinizmi kolay bende kendim takmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5311]sadece_hayalet[/MENTION] Iyi günler mesajin uzerinden baya zaman geçmiş ama merak ettim takabildinizmi kolay bende kendim takmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

Evet taktım. Aslında çok basit ama önemli olan tam köşelerde 2 vida varki sökmek tam eziyet . Ama uygun ekipmanlar ile kolay oluyor . Bazı takan yerler o yerleri orjinalini sökerken kırıyorlar ve sonrasında yeni montajda geçme olduğundan oraları alamıyorlar . Ama finalinde arada boşluk kalıyor . IMG_3176.jpg

Sadece hayal et

Oguz6

0
Aracınız
Arkadaşlar iyi akşamlar difüzör sipariş etmisdim internetten ancak tırnakları bir türlü oturmadı çok kalitesiz Ankara da tavsiye edebileceğiniz bir yer varmıdır bu ürünü taktirabilecegim

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=12087]Oguz6[/MENTION] Os-Car's Garage Alper var oraya bir git derim. Google'a yazarsan acik adresini bulabilirsin.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Oguz6

0
Aracınız
@kayhanbozkus teşekkür ederim çok iyi oldu bende etlik te oturuyorum iyi denk geldi hafta içi giderim sağol

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
arkadaşlar bu paylaştıgınız video ki difüzör çok hoşuma gitti bundan nereden bulabilirim ?

Geri