Civic FC5 Civic Fc5 kapı cam sunroof ve ayna kapatma Modulü

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba ;

Bu Çinliler bu işi biliyorlar :) . Mükemmel paketleme , süper görünüm. Çok memnun kaldım . Test aşaması başarılı. Bayramda montaj yapacağım. Şu anda malum işler yoğun. Hatta 10 adet daha sipariş vereceğim görüşüyorum.

Kesinlikle kesme biçme yok , tamamen soket ... 15 km hızda kapılarda otomatik kitliyor.

65316e8619795c3cc1888fb5a4ef1d34.jpg

Sadece hayal et

hilmi

0
Elimde bir adet fazladan ayna cam sanruf kapama var fc5 için isteyene verebilirim 200 tl olur montaj için tarif edebilirim antalyadan merak edenler aracımda görebilirler ürün sıfırdır
9b5c1b5c044d5b931ee88f010909ff35.jpg
8c113415febae9ae30d041ef26dd35ad.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba ;

Bu Çinliler bu işi biliyorlar :) . Mükemmel paketleme , süper görünüm. Çok memnun kaldım . Test aşaması başarılı. Bayramda montaj yapacağım. Şu anda malum işler yoğun. Hatta 10 adet daha sipariş vereceğim görüşüyorum.

Kesinlikle kesme biçme yok , tamamen soket ... 15 km hızda kapılarda otomatik kitliyor.

65316e8619795c3cc1888fb5a4ef1d34.jpg

Sadece hayal et

Merhaba Arkadaşlar , iyi bayramlar .

Bugün modülün montajını kendim yaptım . 15 km ulaşınca kapılar otomatik kilitleniyor. Tüm camlar ve sunroof açık ken park ettiniz . Otomatik kapılar açılıyor . Anahtarı kontaktan çıkarıp kapınızı açtığınızda aynalar otomatik kapanıyor . Sonrasında kapatma tuşuna bastığınızda aynı anda camlar ve sunroof kapanıyor. Kesme , delme kablo ekleme vs yok. Herşeyi ile mükemmel çalışıyor. . Kesinlikle öneriyorum . Video çekimi yapamadım . Hem montaj hem video olmadı ama ilerleyen günlerde çekerim. Artık otomatik kilitleme, cam kaldırma ve ayna kapama sorunumuz tarih oldu.

Kazasız günler dilerim.

Sadece hayal et

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar , iyi bayramlar .

Bugün modülün montajını kendim yaptım . 15 km ulaşınca kapılar otomatik kilitleniyor. Tüm camlar ve sunroof açık ken park ettiniz . Otomatik kapılar açılıyor . Anahtarı kontaktan çıkarıp kapınızı açtığınızda aynalar otomatik kapanıyor . Sonrasında kapatma tuşuna bastığınızda aynı anda camlar ve sunroof kapanıyor. Kesme , delme kablo ekleme vs yok. Herşeyi ile mükemmel çalışıyor. . Kesinlikle öneriyorum . Video çekimi yapamadım . Hem montaj hem video olmadı ama ilerleyen günlerde çekerim. Artık otomatik kilitleme, cam kaldırma ve ayna kapama sorunumuz tarih oldu.

Kazasız günler dilerim.

Sadece hayal et

Hayirli olsun, guzel gunlerde kullanin insallah.

Aracınız
Montaj ve satıcının linkini paylaşırsanız ben gibi herkese ışık tutmuş olcaksınız :)

Konudaki 9 nolu paylasimda zaten yeri ve fiyati paylasmistim ⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️ hemen yukarda :))
İzmir gaziemir camkiran plaza, 300 ile basliyor, pazarliga bagli, linki yok malesef.. iyi forumlar

tbedir

0
Aracınız
Güzel olmus. Hayırlı olsun. Kapi kilitme ve tak calistir olmasi tercih noktasinda daha avantajli duruyor. Yuksek hizda giderken sunroof kapama var mi?

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri