Civic FC5 Civic Fc5 kapı cam sunroof ve ayna kapatma Modulü

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5311]sadece_hayalet[/MENTION] Hayırlı olsun, güle güle kullanın :eek:k:

ilhann

0
Arkadaşlar sormak istediğim bir şey var. Bu tür sonradan eklenen elektriksel ekipmanlar garantiyi bozuyor mu?Servislerin bu konuda tutumları nasıl?

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Hayırlı olsun hocam. Sizin aldığınız modülün linki var mı. Diğer modüllere göre ekstra özellikleri var sanırım. Kapı kilitleme gibi..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkürler hocam . Aslında link yok . Farklı iki ürün sipariş ettim. 1. si kapı kilitleme obd modül. 2. Ayna kapama ve cam+sunroof kapama . Ama bana her ikisinin işlevini gören tek modül yolladılar. Mesaj yolu ile bilgi verdiler . Bende kabul ettim . Ekstra kargo ücreti ödedim.
d0b4805aecaee1e64dae0bdecbc27dc1.jpg

Sadece hayal et

gazi06

0
Aracınız
Teşekkürler hocam . Aslında link yok . Farklı iki ürün sipariş ettim. 1. si kapı kilitleme obd modül. 2. Ayna kapama ve cam+sunroof kapama . Ama bana her ikisinin işlevini gören tek modül yolladılar. Mesaj yolu ile bilgi verdiler . Bende kabul ettim . Ekstra kargo ücreti ödedim.
d0b4805aecaee1e64dae0bdecbc27dc1.jpg

Sadece hayal et

Anladım hocam. Sanırım satıcı ile irtibata geçip bilgi almak gerekiyor. 2 ürün satıp alıp 2 sinin işlevini görecek tek ürün yollamaları sürekli yaptıkları birşey değildir diye düşünüyorum. Yoksa satışı tek ürün şeklinde açmış olmaları gerekiyor.
Cevap için teşekkür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Belliki Siz daha denemediniz bayramdan sonra durum anlaşılacak denedikten sonra video paylasirsaniz sevinirim.

SM-C7000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba;

Sorunuz bana ise , ben gelen modülün montajını yaptım. Gayet güzel ve problemsiz çalışıyor.

İyi bayramlar

Sadece hayal et

Geri