Civic FC5 Civic Fc5 kapı cam sunroof ve ayna kapatma Modulü

ufis

0
Aracınız
Modül vardır. Bugün taktım bende kendi aracıma, aynı özellik aktif oldu. Arkadaşım bayiden modül ile almıştı olabiliyor.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ben arabayı hazır aldım showrum da araç hazırdı 12.400 tl aksesuar ödemiştim şimdi faturaya baktım ayna cam kapatma modülü yazıyor 125 tl

ufis

0
Aracınız
12.400 tl ne yapmışlar , iyi para

Sadece hayal et

10 inçh multimedia 17 inç siyah jantlar mavi iç aydınlatma yan masbyerler arka rüzgarlık kopek balıgı anten on arka karlıklar paspas takımı arka difrizör arka cam üstü rüzgarlık yan cam rüzgarlıkları ve benzeri yaklasık 15 kalem aklıma gelenler bunlar kdv ile 12400 ayrıca seramik kaplama ve on kaput ve yan camurluk seffaf koruma motor ve koltuk koruma için 1500 tl ödedim :)
aracın kasko bedeli 118000 tl

Arkadaşlar bu modül benim araçta takılı fakat aynalar kapanmasına rağmen camlar ve sunroof kapanmıyor. Bugün bir ustaya gittim. Usta iki çeşit olduğunu birisinin kaliteli birisinin ise kalitesiz olduğunu söyledi. Kaliteli olanin fiyatı 300 TL. Aracı satın aldığım kişi camlar ve sunroof için araçta bir ayar olduğunu söyledi aradım taradım bulamadım. Gittiğim usta takılı olan modüle baktı arıza yapmıştır dedi kesti attı. Aracın içinde bunun için ayar yapacak bir yer var mı?

Aracta sanroof icin bir ayar yok ama otomatik kapi kilitleme için ayar var exe modellerde arabadan uzaklasinca anahtarla kapilari otomatik kitliyor. Tabi arac ayarlarindan ozelligi aktif etmeniz lazim. Benim aracim fc5 2018 exe eco 2 kere kapilari kitlemeye basinca 2. De uzun basili tutulacak sunroof dahil tum camlari kapatiyor açıyor. Tusu nerede birakirsan o seviyede açık birakiyor. Fabrikasyon her şey. Ama yan aynalar arabadan inmeden düğmeye açıp kapatiyorsun o çok saçma olmuş. Koskoca honda bunu otomatik yapmamış. Bir de geri geri giderken sağ aynanin yere bakma modu da olmasini beklerdim. Eksiklik

Honda Civic 2018 executive eco otomatik

Ankarada bugün bende modülü taktirdim. Gayet güzel çalışıyor. Ayrıca kumanda dan camları ve sunroofu da açabiliyorum.

Kesinlikle bu aracın orjinalinde olması gereken bir özelliktir, bende 150 liraya modül alıp kendim montajını yaptım. Aracım executive modeli, araçtan uzaklaşınca kapılar kilitlendiğinde camlar, sunroof kapanıyor ve dikizler katlanıyor. Aracında olmayan arkadaşlar imkanınız var ise takıp kullanmanızı öneririm.

Modulu nerden aldiniz ? Benim aracımda exe ama aractan uzaklasinca kapilar kilitlenmiyor herhangi bir ayarımı var ?

Kesinlikle bu aracın orjinalinde olması gereken bir özelliktir, bende 150 liraya modül alıp kendim montajını yaptım. Aracım executive modeli, araçtan uzaklaşınca kapılar kilitlendiğinde camlar, sunroof kapanıyor ve dikizler katlanıyor. Aracında olmayan arkadaşlar imkanınız var ise takıp kullanmanızı öneririm.
Modulu nerden aldiniz ? Benim aracımda exe ama aractan uzaklasinca kapilar kilitlenmiyor herhangi bir ayarımı var ?

Geri